۹ فروردین ۱۳۸۷، ۰:۰۱
کد خبر: 7389944
T T
۰ نفر
اصولگرایان در دور دوم انتخابات هشتم با انسجام کامل شرکت می کنند ..............................................................
شهرکرد، خبرگزاری جمهوری اسلامی 09/01/87 داخلی.سیاسی.انتخابات.هشتم. احزاب.
سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی ایران و عضو جبهه متحد اصولگرایی گفت:اصولگرایان در دور دوم انتخابات مجلس هشتم نیز با انسجام کامل حضور خواهند یافت.
لطف الله فروزنده، روز جمعه در سفر به شهرکرد در گفت وگو با ایرنا افزود: رویکرد اصولگرایان در دور دوم انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی همان رویکرد وحدت و انسجام است.
وی تصریح کرد:در دور دوم انتخابات مجلس هشتم، فضا شفاف تر شده و مشکلات دوره اول وجود ندارد و در 50 حوزه ایی که نامزدهای اصولگرایان حضور دارند از تمام ظرفیت و توان جبهه متحد اصولگرایان بهره گرفته می شود.
فروزنده یادآور شد:با اعتمادی که مردم در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی به اصولگرایان داشتند، در دور دوم نیز این اعتماد مردم وجود خواهد داشت.
سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی اظهار داشت:جریان متحد اصولگرایی با وحدت در این دوره از انتخابات حضور یافتند و جریان های مختلف اصولگرایی در قالب فرمول پنج به اضافه شش سازماندهی شدند و از سوی دیگر "برنامه ای" با مسایل گوناگون برخورد کرد.
به گفته وی، جریان اصولگرایی با آسیب شناسی فعالیت های گذشته ، طرحهای جدیدی را برای مجلس هشتم ارایه داد و امید است از این پس انتخاباتی برنامه ای وجود داشته باشد و "شعور" جایگزین " شعار " شود.
فروزنده گفت:ملت ایران، ملتی با شعور ،آگاه و فهیم هستند و آنچه برای مردم مهم است عملکرد جریانهاست و مردم احساس کرده اند که جریان اصولگرایی در مجلس هفتم و دولت نهم خدمت صادقانه را برنامه اصلی کار خود قرار داده اند.
وی گفت:تلاش صادقانه برای خدمت به مردم باعث اعتماد آنها به خدمتگزاران خود شده و مردم از این رو خدمتگزاران خود را دوست دارند و آنها را انتخاب کرده اند.
به گزارش ایرنا، انتخابات دور دوم هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در ششم اردی بهشت ماه در حوزه های که انتخابات به مرحله دوم کشیده شده برگزار خواهد شد.ک/3 7359/555/587 شماره 097 ساعت 16:56 تمام
۰ نفر