۴ خرداد ۱۳۸۹، ۰:۰۱
کد خبر: 7154625
T T
۰ نفر

اختصاصی

۴ خرداد ۱۳۸۹، ۰:۰۱
کد خبر: 7154625
اختصاصی شناور حامل تعدادی از بازیگران سینما در آب های خلیج فارس واژگون شد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/03/04 اجتماعی.قایق.واژگون کیش- شناور حامل دست اندرکاران و بازیگران فیلم سینمایی هرچه خدا بخواهد به کارگردانی نوید میهن دوست در هنگام فیلمبرداری سکانس های مربوط به لوکیشن روی دریا دچار حادثه شد.
به گزارش روز سه شنبه ایرنا، دست اندرکاران فیلم سینمایی هرچه خدا بخواهد به همراه تنی چند از بازیگران این اثر سینمایی برای فیلمبرداری بخش های روی دریا عصر دیروز (دوشنبه ) با شناور مسافری نوید راهی آبهای خلیج فارس در اطراف جزیره کیش شدند.
حدود ساعت 17 بنزین شناور تمام می شود و با برخورد یک موج به آن، این شناور در دریا واژگون می شود.
پوریا پورسرخ، ترانه علیدوستی، سعید آقاخانی، مهدی صالحی، مهدی جعفری، نوید میهن دوست، حسن عبدالعلی زاده کسانی بودند که در این حادثه به دریا می افتند که خوشبختانه با حضور به موقع شناور تجسسی دریا (ناجی )، به طور معجزه آسایی نجات پیدا می کنند.
عمق آب در این منطقه 30 متر بوده و در سه مایلی جزیره کیش قرار داشته است تمام تجهیزات فیلمبرداری این اثر سینمایی به زیر آب رفته و تلاش غواصان نیز برای یافتن این ابزار بی نتیجه مانده است.
فیلمبرداری فیلم سینمایی هرچه خدا بخواهد از 18 مردادماه در جزیره کیش آغاز شده است. هنوز بهاره رهنما و فرهاد اصلانی جلوی دوربین میهن دوست نرفته اند.
این اثر سینمایی روایت گم شدن مرموز مردی در جزیره کیش است.
شماره 085 ساعت 12:20 تمام
۰ نفر