۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹، ۰:۰۱
کد خبر: 7152829
T T
۰ نفر
مدیرعامل مخابرات ایران: شتاب دیجیتالی ایران نسبت به کشورهای هم رتبه کند است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/02/26 ارتباطات.داخلی.مخابرات.مدیرعامل تبریز- مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: براساس اعلام اتحادیه جهانی مخابرات، شتاب دیجیتالی ایران 10 سال عقب تر از کشورهای پیشرفته است.
به گزارش ایرنا، صابر فیضی روز یکشنبه در آیین بهره برداری از 242 طرح مخابراتی در آذربایجان شرقی افزود: ایران از نظر امکانات مخابراتی دارای زیرساختهای مناسبی است که طبق بررسی اتحادیه جهانی مخابرات تنها 18 ماه از نظر امکانات جهانی عقب هستیم.
وی اظهارداشت: شعار امسال اتحادیه جهانی مخابرات با اهداف دولت در سالجاری متناسب و تلاشها برای ایجاد تغییر شرایط است.
مدیرعامل مخابرات ایران گفت: متاسفانه در ایجاد فرهنگ سازمانی ضعیف عمل شده که نیازمند توجه بیشتری از سوی دستگاههای اجرایی است.
فیضی افزود: در زمینه بسترهای سازمانی نیز از برنامه چهارم توسعه عقب هستیم و تنها در زمینه تلفن های همگانی موفق به تحقق 25درصدی بیش از برنامه ایم.
وی اظهارداشت: کاربران سیستم های مخابراتی در کشورمان هنوز در سطح ابتدایی هستند به نحوی که در بحث پرداخت الکترونیکی بهای بنزین به رغم تبلیغات گسترده بانک تجارت تاکنون تنها 10درصد دارندگان کارت سوخت پیگیر این مساله شده اند.
فیضی همچنین گفت: امروز همزمان با روز جهانی ارتباطات و فناوری سه هزار پروژه با دو هزار و 400 میلیارد ریال اعتبار در کشور افتتاح می شود.
587/518/7237 شماره 088 ساعت 13:55 تمام
۰ نفر