۱۶ فروردین ۱۳۹۰، ۰:۰۱
کد خبر: 7102113
T T
۰ نفر
30 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ورزشگاه نقش جهان اصفهان نیاز است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/01/16 ورزش.اماکن ورزشی.ورزشگاه نقش جهان اصفهان- معاون عمرانی استانداری اصفهان گفت: ورزشگاه نقش جهان برای تکمیل و اتمام به 30 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
به گزارش ایرنا،سید جمال الدین صمصام شریعت روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: سال گذشته برای تکمیل ورزشگاه نقش جهان شش میلیارد تومان اعتبارات ملی در نظر گرفته شده بود.
وی با بیان اینکه با اختصاص اعتبارات سال گذشته و امسال به ورزشگاه نقش جهان می توان شاهد اتمام این طرح ملی بود، اظهار داشت: اعتبار امسال این ورزشگاه قطعا از شش میلیارد توان بیشتر است که هنوز رقم اصلی آن اعلام نشده است.
صمصام شریعت گفت: رییس جمهوری نیز دستور اختصاص 30 میلیارد تومان اعتبار برای این ورزشگاه را داده است که در حال پیگیری است.
وی با بیان اینکه تاکنون ورزشگاه نقش جهان به این استان واگذار نشده است ، اضافه کرد: بارها در مصاحبه ها اعلام شده که این ورزشگاه به استان اصفهان واگذار شده است که این حقیقت ندارد.
صمصام شریعت افزود: تفاهمنامه ای به این منظور در اسفند ماه سال گذشته به سازمان تربیت بدنی کشور ارسال شد که اگر امضا شود عملیات تکمیل این ورزشگاه شروع می شود.
وی با بیان اینکه اگر واگذاری این ورزشگاه در ابتدای اردیبهشت ماه صورت بگیرد، شاهد عملیات تکمیلی این پروژه ملی خواهیم بود، اظهار داشت: با واگذاری این ورزشگاه به استان و تخصیص اعتبارات می توان با پیمانکار این پروژه تسویه حساب کرد که این امر خیلی مهم است.
صمصام شریعت با بیان اینکه شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور دغدغه ورزشگاه های کل کشور را دارد، افزود: اگر ورزشگاه نقش جهان به استان واگذار شود به دلیل اینکه دغدغه استان تکمیل این ورزشگاه است در اسرع وقت به اتمام می رسد.
ساخت ورزشگاه نقش جهان اصفهان از 18سال قبل آغاز شده است.
7137/ 607 شماره 058 ساعت 12:16 تمام
۰ نفر