۱۵ تیر ۱۳۹۰، ۰:۰۱
کد خبر: 6506875
T T
۰ نفر

مدیرعامل بیمه ایران:

۱۵ تیر ۱۳۹۰، ۰:۰۱
کد خبر: 6506875
مدیرعامل بیمه ایران: تحریم های استکبار جهانی درحوزه بیمه را به فرصت تبدیل کرده ایم ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/04/15 اقتصاد.ایثارگران.بیمه ایران.مشهد مشهد- رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران گفت: صنعت بیمه کشور با قدرت تحریم های اقتصادی استکبار جهانی درحوزه بیمه را به فرصت تبدیل کرده و درحال ایجاد بازارهای جدید است.
جواد سهامیان مقدم درحاشیه ششمین همایش سراسری ایثارگران بیمه ایران در مشهد مقدس ضمن بیان این مطلب،افزود: خوشبختانه در این بخش استکبار جهانی نتوانسته آسیبی به ما وارد کند چراکه با برنامه ریزی به موقع موفق به مهار آن شده ایم.
وی افزود: مسوولان صنعت بیمه کشوربا توجه به تحریم های استکبار جهانی با تقویت بیمه اتکایی داخلی وایجادصندوق تمامی پروژه های سنگین بیمه ای را ازغرب خارج و به داخل انتقال داده اند.
سهامیان مقدم تصریح کرد: برای اینکه تمامی ریسک به داخل کشوروارد نشود با کشورهای چین و هندوستان وارد مذاکره شده و قسمتی از این پروژه ها با همکاری بین المللی این دو کشور مدیریت می شود.
رییس هیات مدیره بیمه ایران درادامه اظهار داشت : هدف اصلی فعالیت ما دربیمه ایران فراهم کردن بستر مناسب برای سرمایه گذاران درحوزه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی برای افزایش بنیه اقتصادی کشور است که خوشبختانه تا به امروز دراین مورد نیزموفق بوده ایم.
وی ادامه داد:بیمه ایران به عنوان تنها شرکت دولتی بیمه ای بازرگانی ایران هم اکنون بیش از 50 درصد سهم بازاربیمه ای کشور را دراختیار دارد که در مقایسه با 23 شرکت دیگرفعال دراین بخش رقم قابل توجهی است.
وی افزود: درسال گذشته در این شرکت بیش از 17 میلیون فقره بیمه نامه صادرشده که تنها دریک مورد از این قراردادها که مربوط به بیمه طلایی کارکنان وزارت آموزش پرورش است بیش از 2 میلیون بیمه گذار داریم.
رییس هیات مدیره بیمه ایران ادامه داد: امروزتمامی ایرانیان به نحوی از خدمات این شرکت در بخش های مختلف اعم از اتومبیل،درمان ویا سایر رشته های بیمه ای بهره مند شده و یا درحال برنامه ریزی برای پیوستن به بیمه گذاران این شرکت هستند که برای ما جای خوشوقتی دارد.
سهامیان مقدم درخاتمه با اشاره به اینکه مسایل اقتصادی یکی از مهم ترین مسایل جامعه است افزود: نپرداختن به مسایل اقتصادی پیامدهای ناگوار و جبران ناپذیری را به جامعه وارد خواهد کرد که امیدوارم با تقویت آن از این خطرات مصون بمانیم.
ششمین همایش سراسری ایثارگران بیمه ایران صبح امروز(چهارشنبه ) در سالن کنفرانس بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی آغاز به کار کرد.
در این همایش دو روزه که با محوریت نقش ایثارگران درسال جهاد اقتصادی برپاست کارشناسان این شرکت در 4 کارگروه تخصصی چگونگی دستیابی به اهداف این همایش را بررسی خواهند کرد.
1539 شماره 068 ساعت 16:09 تمام
۰ نفر