۵ مهر ۱۳۸۶، ۰:۰۱
کد خبر: 6216663
T T
۰ نفر
امام جمعه رامسر: در واکاوی کتاب قطور دفاعمقدس هنوز به نیمه راه نرسیدیم .....................................................................
نوشهر ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 05/07/86 داخلی.اجتماعی.دفاع مقدس.
امام جمعه رامسر گفت : ما در واکاوی کتاب قطور دفاع مقدس هنوز به نیمه راه نرسیده ایم.
حجت الاسلام " عبدالرحمن باقرزاده " روز پنجشنبه در جمع رزمندگان فرهنگی رامسر افزود : تمام افتخارات ما به برکت خون شهداست که این ارزشها باید به نسل جدید انتقال یابد.
به گزارش ایرنا ، وی اظهار داشت : امروز کشورهایی که می خواستند ما را منزوی کنند خود منزوی شدند و این از ثمرات دفاع مقدس است.
به گفته او در جهت انتقال فرهنک ایثار و شهادت طلبی همه مسوولیت داریم.
وی اضافه کرد : امروز دشمن می کوشد نسل آینده ساز را بی تفاوت نسبت به ارزشهای ملی و مذهبی نماید و به دنبال بی هویت کردن جوانان است.
امام جمعه رامسر رسالت فرهنک سازان را در این زمینه بسیار مهم دانست و گفت : امروز رسانه ها در شکل گیری شخصیت تاثیرگذار هستند و این به معنای کم رنگی مسوولیت ما نیست.
" محمدصالح رضاخانی " مدیر آموزش و پرورش رامسر نیز ادامه داد : خاطرات دفاع مقدس باید برای نسل جدید بازگو شود و فرهنک جبهه و ایثار باید در جامعه به ویژه در مدارس نهادینه شود.
درپایان چند تن از آزادگان ،ایثارگران و جانبازان فرهنگی تجلیل شدند.
فرمانده سپاه رامسر در مراسمی دیگر در صبحگاه مشترک بسیج دانش آموزی در دبیرستان دخترانه راه زینب شهر رامسر یادآور شد : افتخار و عزت ما مدیون خون شهداست و یاد و خاطره شهدا باید در جامعه زنده بماند.
به گزارش ایرنا، سرهنک " کریم یحیی زاده گنجی " افزود : ارزشهای دفاع مقدس باید در جامعه پایدار و زنده باقی بمانند.
به گفته او امروز وظیفه شما دختران حفظ حجاب، درس خواندن و تداوم راه شهداست.
رامسر 32 دانش آموز شهید دارد.ک/2 506/7515/621 شماره 118 ساعت 14:07 تمام
۰ نفر