۱ مهر ۱۳۸۶، ۰:۰۱
کد خبر: 6215971
T T
۰ نفر
نمایندگان مجلس:هیچ قدرتی اشتباه صدام در حمله به ایران را تکرارنخواهدکرد .....................................................................
تهران، خبرگزاری جمهوری اسلامی 01/07/86 داخلی.سیاسی.مجلس.بیانیه.دفاعمقدس.
237نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای با تبریک هفته دفاع مقدس و با اشاره به توان بالای نیروهای مسلح ایران، تاکید کردند:هیچ قدرتی اشتباه صدام را در حمله به ایران تکرار نخواهد کرد.
به گزارش روز یکشنبه خبرنگار سیاسی ایرنا ، در این بیانیه که پیش از پایان جلسه علنی عصر یکشنبه مجلس توسط "حسین نجابت" عضو هیات رییسه مجلس قرائت شد، آمده است: بدون تردید توان بالای نیروهای مسلح که امروز به پیشرفته ترین سلاحهای ساخت داخل مسلح هستند و نیروی برتر از سلاح آن ها که ایمان به خداوند متعال و اهداف مقدس انقلاب اسلامی است، شرایطی را به وجود آورده که هیچ قدرتی اشتباه صدام را در حمله به ایران تکرار نخواهد کرد، چون اگر چنین شود، واکنش به چنین اشتباهی بسیار شدید و جدی خواهد بود.
نمایندگان مجلس در این بیانیه افزودند:هفته دفاعمقدس یادآور جانفشانی ها، ایثارگری ها و فداکاری ملت بزرک ایران بویژه جوانان غیور، شیر زنان شجاعی که در استان های مرزی همانند مردان در دفاع مقدس نقش داشتند و نیروهای مسلحی است که از زمین و هوا آتش خشم ملت را بر تجاوزگران بعثی و مزدوران صدامی فرو ریختند و بزرک ترین حماسه های تاریخ ایران را رقم زدند.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: ملت ایران هیچگاه نقش کشورهایی که در کنار صدام علیه ملت ایران قرار گرفتند و به رژیم بعث عراق، فن آوری ساخت سلاحهای شیمیایی ارایه کردند تا با موشک های خود هزاران انسان بی گناه را در شهرهای ما به خاک وخون بکشد و با دادن اطلاعات توسط آژانس هایشان عملا در جنک شرکت داشتند را فراموش نخواهند کرد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کردند : این کشورها امروز باید گذشته های خود را جبران کنند و پاسخگوی بی گناهانی باشند که در گوشه و کنار آسایشگاه ها و در درون خانواده ها با سینه هایی مجروح از حملات شیمیایی رنج می برند. البته این عزیزان برای ملت ایران و خانواده های بزرگوارشان افتخار و برای عاملان این جنایات اسناد جنایت هستند.
در بیانیه 237 نماینده مجلس تصریح شده است: ما نمایندگان مجلس با تبریک هفته دفاع مقدس به ملت بزرک ایران ، به آحاد نیروهای مسلحو بسیجیان دلاور و سنگرسازان بی سنگر کشورمان و تجلیل از جانبازان سرافراز و آزادگان عزیز و خانواده معظم شهدا،مفقودین،جانبازان، آزادگان و ایثارگران، حمایت همه جانبه خود را از نیروهای مسلح اعلام می کنیم و موفقیت های اخیر آن ها را در عرصه فن آوری نظامی بویژه جنگنده پیشرفته "صاعقه" را تبریک می گوییم.
سیام. 1011/ 1324 شماره 145 ساعت 17:01 تمام
۰ نفر