۳۰ مرداد ۱۳۹۰، ۰:۰۱
کد خبر: 4096262
T T
۰ نفر

فرمانده عملیات نیروی زمینی سپاه:

۳۰ مرداد ۱۳۹۰، ۰:۰۱
کد خبر: 4096262
ایران به منظور پاسداری از مرزهای خود با هرگونه تجاوز ی برخورد می کند ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/05/30 سیاسی.احمدی.پژاک تهران - فرمانده عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران به منظور پاسداری از مرزهای خود با هرگونه تجاوزی برخورد می کند.
به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل اطلاعات و مطبوعات وزارت امور خارجه، سرهنگ پاسدار احمدی روز یکشنبه در جمع سفرا و روسای نمایندگی های سیاسی مقیم کشورمان در محل وزارت امور خارجه حضور یافت و آخرین اقدامات سپاه پاسداران در مبارزه با گروهک تروریستی پژاک را تشریح کرد.
فرمانده عملیات نیروی زمینی سپاه در این نشست ضمن ارائه توضیحاتی از آخرین اقدامات انجام شده در مقابله با اقدامات تروریستی گروهک مزبور در مناطق مرزی شمال غرب کشورمان، به نمایندگان سیاسی کشورها، گفت: جمهوری اسلامی ایران به منظور حفظ و تامین امنیت و پاسداری از مرزها با هرگونه تجاوزی در مرزهای خود برخورد خواهد کرد.
وی افزود : این گروهک تروریستی تاکنون تعداد 397 نفر از هموطنان بی گناه ما را که بیشتر از اقوام کرد و بومی اعم از زنان و کودکان هستند به شهادت رسانده اند و مایه تاسف است که برخی کشورهای غربی به سران این گروهک پناه داده اند و از اعمال تروریستی و ضد انسانی این افراد حمایت می کنند.
در پایان این نشست مدعوین از نمایشگاه عکسی که به همین مناسبت از اقدامات ضد انسانی این گروهک تروریستی بر پا شده بود دیدن کردند.
سیام/ 1965 1568 شماره 467 ساعت 17:02 تمام
۰ نفر