۱۹ بهمن ۱۳۹۰، ۱۹:۵۰
کد خبر: 30807865
T T
۰ نفر

كرانچار: براحتي صدر جدول را واگذار نمي كنيم

۱۹ بهمن ۱۳۹۰، ۱۹:۵۰
کد خبر: 30807865

اصفهان - سرمربي تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان پس از صدرنشيني تيمش كه در هفته بيست و پنجم ليگ برتر باشگاههاي كشور رقم خورد، گفت: براحتي اين جايگاه را واگذار نمي كنيم و براي حفظ آن تلاش مي كنيم.

به گزارش ایرنا ، 'زلاتكو كرانچار' عصرچهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهارداشت: پیروزی در این دیدار ، واقعیت توان تیم فوتبال سپاهان را آشكار كرد.

وی افزود: گل زودهنگامی كه به ثمر رساندیم شیرازه تیم مس كرمان را به هم ریخت و موجب شد تا پس از آن بتوانیم گل های بیشتری را وارد دروازه تیم مس كرمان كنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان تصریح كرد: مس كرمان ، تیم از پیش باخته ای نبود و حتی پس از دریافت گل های اول و دوم برای تغییر نتیجه و گرفتن امتیاز از سپاهان تلاش می كرد.

وی این پیروزی را به هواداران تیمش تقدیم كرد و گفت: این پیروزی هدیه خوبی برای هواداران ما در آستانه برگزاری جشن های ملی و مذهبی در ایران است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به اینكه تیمش در دیدارهای گذشته به دلیل مصدومیت و محرومیت چند بازیكن به پیروزیهای كم گل بسنده كرد، افزود: اما سعی كردیم روز به روز به حركت رو به جلو خود ادامه دهیم و خوشبختانه توانستیم در چنین شرایطی به صدرجدول برسیم.

وی تصریح كرد: در برخی دیدارهای گذشته باتوجه به كمبود بازیكن اقتضا می كرد كه محتاطانه بازی كنیم .

كرانچار درباره قرار نگرفتن 'عماد رضا' مهاجم عراقی تیمش در تركیب اصلی این تیم و استفاده از این بازیكن به عنوان بازیكن ذخیره ، اظهارداشت: این بازیكن در طول فصل جاری با مصدومیت مواجه شده بود و حتی نمی توانست در تمرینات به نحو مطلوب ظاهر شود .

وی افزود: در این حال باتوجه به ظرفیت و كیفیت بالای این بازیكن سعی كرده ایم در دیدارهای اخیر از حداقل زمانی كه در زمین قرار دارد ، بیشترین استفاده را ببریم .

وی با تمجید از بازی 'هادی تامینی' ، 'حسن اشجاری' و 'امید ابراهیمی' بازیكنان تیمش در این دیدارافزود: تیمی كه می خواهد به قهرمانی برسد باید 20 بازیكن قوی داشته باشد كه در غیاب بازیكنان اصلی ، انسجام خود را از دست ندهد و این بازیكنان امروز نشان دادند كه سپاهان از این شرایط برخوردار است.

وی تاكید كرد: سپاهان از توانایی و ظرفیت لازم برای كسب عنوان قهرمانی برخوردار می باشد و ما سعی می كنیم با حفظ جایگاه به دست آمده ، به این هدف دست یابیم.

كرانچار در خصوص ارتباطش با 'بلازویچ ' گفت:30 سال قبل شاگرد 'بلازویچ' بودم و از این مربی خیلی چیزها یاد گرفتم .

وی افزود: افزون بر بلازویچ مربیان دیگری در موفقیت من نقش داشتند اما اكنون در قرن 21 قرار داریم و هر لحظه جهان درحال تحول و پیشرفت است كه فوتبال نیز از این موضوع مستثنی نیست.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اظهارداشت: روش و شیوه خود را ادامه می دهم و از مربیان دیگر الگو برداری نمی كنم.

كرانچار در پاسخ به سوالی پیرامون انتقال 'فرزاد حاتمی' گفت: حاتمی بازیكن خوبی است اما این بازیكن با رفتار نه چندان خوب خود در سپاهان زمینه رفتنش از این تیم را فراهم كرد.

وی افزود: حق طبیعی حاتمی بود كه آینده خود را انتخاب كند و برای همین ما برای ماندن او اصرار نكردیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره مطالب روزنامه ها و اینكه برخی روزنامه ها یا نسبت به موفقیت سپاهان بی تفاوت هستند و برخی نیز در پی آن هستند تا سپاهان را به حاشیه ببرند ، تصریح كرد: فارسی بلد نیستم و به همین دلیل اصولا' روزنامه ها را نمی خوانم ضمن اینكه تاكنون مطلبی كه موید بی توجهی رسانه ها به سپاهان باشد یا بخواهد این تیم را به حاشیه ببرد برایم ترجمه و محرز نشده است.

وی در پایان تیم های استقلال و تراكتورسازی تبریز را از رقبای اصلی سپاهان برای كسب عنوان قهرمانی عنوان كرد و افزود: تلاش خود را می كنیم تا در پایان فصل قهرمان لیگ ایران شویم و برای سومین بار جام را در اصفهان نگه داریم.

7132/1011