۲۸ خرداد ۱۴۰۳، ۲۰:۵۰
کد خبرنگار: 1279
کد خبر: 85512034
T T
۵ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ستاد جلیلی در خوزستان دربرگیرنده همه اقشار است

اهواز- ایرنا- مسوول ستاد سعید جلیلی در خوزستان گفت: این ستاد دربرگیرنده همه اقشار خوزستانی است تا فعالیت های تبلیغاتی به صورت سازمان دهی شده انجام شود.

به گزارش ایرنا کریم کریمی تبار روز دوشنبه در گفت‌وگویی رسانه ای بیان کرد: ستادهای مردمی و رسمی سعید جلیلی با عنوان «نامزد اصلح» در سراسر استان برپا شده است که بیشتر این ستادهای شهرستانی به شکل رسمی افتتاح شدند.

وی افزود: این ستادها کاملا به شکل مردمی و با کمک های مردمی و هواداران این نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اداره می‌شوند و این باعث شکل گیری شبکه از مومنان شده است.

مسئول ستاد جلیلی در خوزستان با تاکید بر اینکه رعایت اصول اخلاقی و پرهیز از هر گونه بی احترامی و رعایت حقوق شهروندان جزو اولویت‌های تشکیل این ستادها در استان است گفت: به همه ستادها تاکید شده که در برگزاری نشست ها و مراسم ها حتماً با مسوولان مربوطه هماهنگ باشند.

کریمی تبار گفت: ستادهایی در عرصه های مختلف فعال شدند و ستادهای دانشجویی، رسانه، بانوان، فرهنگیان و اساتید، کارگری، فناوری، محیط زیست، خانواده شهدا، صنعت و انرژی، آب و برق، کشاورزی، هنر و ادب، سلامت و روستاییان و عشایر در حال راه اندازی است.

براساس این گزارش، آیین افتتاح ستاد مرکزی سعید جلیلی با حضور مردم ولایتمدار خوزستان فردا سه‌شنبه ۲۹ خرداد ماه واقع در خیابان شهید حق بین( حسینیه شهدا) اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، شورای نگهبان، اسامی ۶ نامزد انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد که براساس حروف الفبا مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی و محمدباقر قالیباف با یکدیگر رقابت می‌کنند.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha