۲۸ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۲۰
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 85511757
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ساحل بندر بوشهر از لکه‌های نفتی پاک‌سازی شد

۲۸ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۲۰
کد خبر: 85511757
ساحل بندر بوشهر از لکه‌های نفتی پاک‌سازی شد

بوشهر-ایرنا- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: تیم مقابله با آلودگی‌ دریایی این اداره کل با مشارکت شهرداری، حفاظت محیط زیست و سازمان های مردم نهاد نسبت به پاک‌سازی ساحل بندر بوشهر اقدام کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، " احسان گلستانی" روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براساس پایش‌های انجام شده و همچنین دریافت گزارش‌هایی مردمی مبنی بر وقوع آلودگی نفتی در دریا و ساحل بوشهر، مرکز مقابله با آلودگی دریایی اداره کل نشست فوری تشکیل داد.

وی افزود: در این نشست پس از هماهنگی با شهرداری، اداره کل حفاظت محیط زیست و سمن‌های محیط زیستی برای پاک‌سازی ساحل بوشهر تصمیم گیری و هماهنگی لازم انجام شد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: به دنبال این نشست در ۲ نوبت صبح و عصر با حضور حدود ۵۰ نیرو متشکل از این اداره کل و سایر دستگاه‌های یاد شده نسبت به پاک‌سازی ساحل بوشهر حدفاصل پارک باسیدون تا اسکله جفره اقدام شد.

بیشتر بخوانید

آلودگی ساحل گناوه به مواد نفتی

پاکسازی ساحل بوشهر از آلودگی‌های نفتی آغاز شد

گلستانی یادآور شد: به منظور ارزیابی محیط دریایی پیرامون سواحل، همزمان با پاک‌سازی ساحل از هفت شناور متعلق به سازمان بنادر و دریانوردی، شرکت پایانه های نفتی و شرکت نفت فلات قاره منطقه خارگ برای پایش منطقه و امحاء لکه های نفتی اقدام شد.

وی ادامه داد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر مقابله با آلودگی دریایی را در اولویت‌های ماموریت خود دانسته و در این زمینه اهتمام جدی دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha