۲۸ خرداد ۱۴۰۳، ۳:۴۵
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 85511565
T T
۱۳ نفر

برچسب‌ها

براساس نتایج تحقیقات: نفربر زرهی در رفح هدف موشک ضدزره قرار گرفت

تهران- ایرنا- منابع خبری گزارش دادند که بر اساس نتایج تحقیقات اولیه ارتش رژیم صهیونیستی، نفربر زرهی اسرائیلی روز شنبه در رفح هدف موشک ضدزره قرار گرفته است.

به گزارش بامداد دوشنبه ایرنا از خبرگزاری شهاب فلسطین، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که بر اساس گزارش‌ها، موشک به محفظه مواد منفجره و بمب اصابت کرده و فرصتی برای زنده ماندن نظامیان صهیونیست باقی نگذاشته است.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی همچنین تاکید کرد که سیستم مقابله با موشک ضدزره در هنگام هدف‌گیری این نفربر زرهی در رفح کار نکرده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی روز شنبه گزارش دادند که یک موشک به یک خودروی نظامی ارتش رژیم صهیونیستی از نوع «ببر» در رفح واقع در جنوب نوار غزه اصابت و باعث انفجار آن شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که بر اثر انفجار این نفربر، هشت نظامی از جمله جانشین فرمانده یکی از گروهان‌های تیپ مهندسی ۶۰۱ ارتش کشته شده‌اند.

در همین راستا، گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس روز شنبه اعلام کرد که یک بلدوزر ارتش رژیم صهیونیستی از نوع «دی ۹» را با راکت الیاسین ۱۰۵ در منطقه تل السلطان در غرب شهر رفح در جنوب نوار غزه منهدم کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha