۲۴ خرداد ۱۴۰۳، ۱۶:۱۲
کد خبرنگار: 1197
کد خبر: 85508257
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه همدان: مدیران باید توانایی مدیریت در دوره تحریم را داشته باشند

همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: امروز نیاز به مدیری داریم که توانایی مدیریت در دوران تحریم را داشته باشند.

به گزارش ایرنا، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی روز پنجشنبه در اجلاسیه بزرگ مبلغان استان همدان تأکید کرد: امروز و در نبرد اقتصادی، مدیریت‌ها باید متناسب با شرایط موجود باشد.

وی با تقدیر از تلاش‌ها و اقدامات روحانیان در عرصه مشارکت حداکثری در انتخابات سال گذشته، اظهار کرد: پس از شهادت شهدای خدمت شرایطی در عرصه تقویت سرمایه اجتماعی شکل گرفت که امروز در کنار حفظ این سرمایه، وظیفه ما تقویت و استمرار این روند است.

وی با اشاره به روایتی از پیامبر گرامی اسلام(ص) مبنی بر اینکه هیج بلایی نیست مگر آنکه در باطنش نعمت الهی نهفته باشد، گفت: شهید رئیسی توانسته بود گفتمان مقاومت را به خوبی در جامعه و در منطقه تبیین کند و در مسیر افزایش سرمایه اجتماعی اقدامات خوبی را انجام داد.

امام جمعه همدان، با تأکید بر اینکه اگر کسی با نحوه اداره کشور آشنا باشد به سادگی در تبلیغات انتخاباتی هر وعده‌ای را نمی‌دهد، اظهار کرد: گاهی از موارد این افراد به ظرفیت‌های مدیریتی خودشان نه واقعیت‌های میدانی و ساختارهای موجود نگاه می‌کنند.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور باید با سازمان‌ها، ساختارها و پیچیدگی‌های خاص موجود آشنا باشد، گفت: متاسفانه در بعضی مواقع که با مشکلاتی روبرو می‌شویم، با ساختارهایی مواجهیم که به شدت کندی ایجاد می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان، با اشاره به اینکه در انتخاب اصلح، واقعیت‌های میدانی و اجتماعی باید مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: اگر جامعه را به درستی نشناسیم و ارتباط دقیقی با قشر خاکستری برقرار نکنیم، نمی‌توان روایت‌های درستی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: در فضای انتخابات باید مراقب تخریب‌ها بود و اجازه ندهیم برای دنیای دیگران، آخرت انسان خراب شود.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آیت‌الله طه‌محمدی، با بیان اینکه امام جمعه فقید زحمات خدمات فراوانی برای استان کشید، ابراز کرد: باید از حضور پرشور روحانیون در مراسم تشییع پیکر آیت الله طه‌محمدی تشکر کنم.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری، افزود: امیدواریم در مقابل مجاهدت‌های خالصانه مرحوم آیت الله طه‌محمدی، خداوند بهترین اجرها را به وی عنایت کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha