فرزند رییس جمهور شهید: آیت الله رئیسی انسانی مجاهد و پیگیر رفع مشکلات مردم بود + فیلم

مشهد-ایرنا- فرزند شهید جمهور گفت: آیت الله رئیسی یک انسان با پشتکار و پیگیر رفع مشکلات مردم بود و هر کسی که با او بود باید مجاهدانه و جهادی کار می‌کرد در غیر این صورت از شهید رئیسی عقب می‌افتاد او خادم الله بود و به خاطر خدا به مردم تاکید ویژه داشت و این در سلوک و همه رفتار او مشهود بود.

به گزارش ایرنا، ریحانه سادات رئیسی روز پنجشنبه در آیین افتتاح و آغاز به کار ۱۰۹ طرح "یادگار ابراهیم" که با حضور سرپرست ریاست جمهوری در مشهد برگزار شد افزود: همه اعضای دولت سیزدهم سعی می‌کردند خود را به پای شهید جمهور برسانند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب به کار و تلاش توصیه می‌کنند و آیت الله رییسی این توصیه را عملی می‌کرد و نتیجه این بود که کل سیستم همه مجاهدانه و شب و روز کار می‌کردند.

فرزند شهید رئیسی گفت: در برخی از سفرهای استانی که به همراه رییس جمهور بودم و با گروههای جهادی به نقاط کم برخوردار می‌رفتیم پس از ارائه گزارش و نیازهای آن منطقه، شهید رئیسی دستور رفع کمبودهای آنجا را صادر می‌کردند.

وی ادامه داد: شهید رییسی از مسوولان هر استان نیز علت وضعیت نامناسب مناطق کم برخوردار را جویا می‌شد و بر تامین نیازها تاکید می‌کرد.

او اظهار کرد: رئیس جمهور شهید، هر مقام و طبقه ای که بالاتر می رفت متقی تر عمل می‌کرد و همه مسوولان را نیز به تقوا توصیه می‌ نمود و رفتار شهید جمهور کار برای مردم و دگر خواهی در پرتو خدا خواهی بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha