فرمانده سپاه: اعتیاد، خطر جهانی ناشی از سیاست‌های تجاوزگرایانه است +فیلم

پاکدشت - ایرنا - فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم افتتاح مرکز چند منظوره شهید زیادیان گفت: خطر خانمان‌سوز اعتیاد یک خطر جهانی ناشی از سیاست‌های تجاوزگرایانه و ظالمانه بیگانگان است که به هر شکل ممکن از هر زاویه‌ای به نسل جوان جامعه حمله می‌کنند.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز پنجشنبه در این مراسم تصریح کرد: دشمنان با ترویج اعتیاد و ابتذال و دور نگهداشتن از حقیقت زندگی سعی می‌کنند یک فروپاشی را در شخصیت جوانان ایجاد کنند و کانون خانواده‌ها را سست و نابود کنند.

او افزود:: طبیعی است باید برای این برنامه داشته باشیم. هیچ انسانی در جامعه ما مورد غفلت واقع نمی‌شود و نظام اسلامی به سلامت، جان و زندگی آنها می‌اندیشد و دلسوزی می‌کند.

فرمانده سپاه در گفت و گو با ایرنا نیز گفت: در این مرکز ظرفیت چهار هزار و ۵۰۰ نفره برای درمان و بازگشت معتادان به جامعه ایجاد شده است.

وی ادامه داد : در این‌مکان با استفاده از فضای تولید واشتغال و صیانت و درمان معتادان از وضعیت قبلی نجات پیدا می کنند و به جامعه باز می گردند.

سردار سلامی تاکید کرد: جامعه پویا جامعه‌ای است که به سمت پیشرفت حرکت می‌کند و در اینجا ظرفیت بزرگی برای این کار ایجاد شده است.

سردار سلامی تصریح کرد : کارگاه‌های متنوع دیگری هم در این مجموعه وجود دارد که قادر است جوانانی که متاسفانه به اعتیاد روی آوردند را به زندگی باز گرداند. این مکان مجموعه ای برای بازگشت به زندگی جوانان است.

فرمانده سپاه گفت: کاهش پدیده اعتیاد در میان جوانان از اهداف اصلی است، اعتیاد کانون خانواده ها و جامعه را فرو می پاشد و خود شخص را نابود می کند.

اعتیاد یک خطر خانمان‌سوز جهانی ناشی از سیاست‌های ظالمانه بیگانگان است

فرمانده سپاه: اعتیاد، خطر جهانی ناشی از سیاست‌های تجاوزگرایانه است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین افتتاحیه طرح‌های عمرانی چندمنظوره در سخنان خود گفت: خطر خانمان‌سوز اعتیاد یک خطر جهانی ناشی از سیاست‌های تجاوزگرایانه و ظالمانه بیگانگان است که به هر شکل ممکن از هر زاویه‌ای به نسل جوان جامعه حمله می‌کنند.

سردار سلامی افزود: با ترویج اعتیاد و ابتذال و دور نگهداشتن از حقیقت زندگی سعی می‌کنند یک فروپاشی را در شخصیت جوانان ایجاد کنند. می‌خواهند خانواده‌ها را سست کرده و فروبپاشانند. طبیعی است باید برای این برنامه داشته باشیم. هیچ انسانی در جامعه ما مورد غفلت واقع نمی‌شود و نظام اسلامی به سلامت، جان و زندگی آنها می‌اندیشد و دلسوزی می‌کند.

گزارش ایرنا، آیین افتتاح مرکز چند منظوره شهید زیادیان" با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، علیرضا فخاری استاندار تهران، سردار مومنی، سردار حسن زاده فرمانده سپاه تهران بزرگ و جمعی از مسئولان امروز پنجشنبه برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha