۲۴ خرداد ۱۴۰۳، ۰:۰۱
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 85507605
T T
۸ نفر

برچسب‌ها

حمله پهپادی مشترک یمن و مقاومت عراق به اشدود و حیفا

تهران- ایرنا- سخنگوی نیروهای مسلح یمن چهارشنبه شب در بیانیه‌ای از حمله پهپادی مشترک نیروهای مسلح این کشور و مقاومت اسلامی عراق به اشدود و حیفا واقع در فلسطین اشغالی خبر داد.

به گزارش ایرنا از المسیره، یحیی سریع گفت: ما عملیات ویژه‌ای در دریای سرخ با استفاده از قایق‌های بدون سرنشین و موشک‌های بالستیک و پهپاد علیه کشتی Tutor انجام دادیم که به کشتی مذکور آسیب رساند و در معرض غرق شدن قرار گرفت.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن، افزود: نیروهای یمنی همچنین به صورت مشترک با مقاومت اسلامی عراق به هدفی در بندر اشغالی «اشدود» و هدف دیگری در بندر حیفا با موشک‌های کروز و پهپاد حمله کردند.

سریع اضافه کرد: نیروهای مسلح ما به همه شرکت‌ها درباره عواقب همکاری با دشمن اسرائیلی و ورود کشتی‌های آنها به بنادر فلسطین اشغالی هشدار می‌دهند.

به گزارش ایرنا، ارتش یمن طی ماه‌های اخیر در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه چند کشتی صهیونیستی یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داد.

نیروهای ارتش یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم صهیونیستی حملات خود به غزه را متوقف نکند، حملات به کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ ادامه خواهند داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha