اعلام جزییات رفع تصرف اراضی ملی در شهرستان بهشهر

ساری- ایرنا- در طی اجرای تبصره ذیل ماده ۵۵ در ۲ قطعه به مساحت سه هزار و ۵۰۰ و ۷۵۰ متر مربع از اراضی ملی در بهشهر رفع تصرف شد.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ساری روز چهارشنبه اعلام کرد: در طی اجرای تبصره ذیل ماده ۵۵ در ۲ قطعه به مساحت سه هزار و ۵۰۰ و ۷۵۰ متر مربع از اراضی ملی در بهشهر رفع تصرف شد.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی بهشهر گفت: اراضی جنگلی با مساحت کل چهار هزار و ۳۵۰ متر مربع در روستای التپه، با حضور نیروهای یگان حفاظت، ماموران بخش مرکزی و نیروهای حفاظتی شرکت نکاچوب رفع تصرف شد.

وی افزود: اراضی مذکور در سنوات گذشته در اجرای حکم قضایی رفع تصرف شده و متاسفانه مجددا توسط اشخاص محصور و تحت نهالکاری درختان مثمر قرار گرفته بود.

عباسپور گفت: حسب گزارش‌های واصله اهالی منطقه و مراجعه مامورین حفاظتی به محل و طی کردن مراحل قضایی با تلاش مامورین حفاظتی اداره منابع طبیعی شهرستان، عرصه از ید افراد خارج و نسبت به جمع آوری چپربندی اقدام شد.

این مقام مسوول در پایان از عموم مردم شریف شهرستان و طبیعت دوستان تقاضا کرد ضمن رعایت نکات ایمنی در هنگام حضور در جنگل و پیشگیری ازوقوع آتش سوزی هر گونه موارد تخلف اعم از قطع اشجار، حمل مقطوعات جنگلی، هیزم و برداشت خاک برگ، برداشت قارچ ترافل و چرای دام غیر مجاز درمراتع و. را بلافاصله به سامانه رایگان ۱۵۰۴ یا تلفن شبانه روزی اداره منابع طبیعی شهرستان. ۰۱۱۳۴۵۳۱۳۰۷ اطلاع دهند.

اعلام جزییات رفع تصرف اراضی ملی در شهرستان بهشهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha