بسکتبال سوپر لیگ غرب آسیا؛ برتری شهرداری گرگان برابر نماینده کویت

تهران- ایرنا- تیم بسکتبال شهرداری گرگان اولین بازی خود در سوپر لیگ غرب آسیا را با پیروزی ۹۳ بر ۷۹ پشت سرگذاشت.

به گزارش شنبه شب ایرنا، تیم بسکتبال شهرداری گرگان که به نمایندگی از کشورمان در مسابقات ۸ تیم پایانی غرب آسیا حضور دارد در نخستین دیدار خود به مصاف الکاظمه کویت رفت.

شاگردان مصطفی هاشمی در این دیدار و در کوارترهای اول، دوم، سوم و چهارم با نتایج ۱۷ بر ۱۵، ۲۷ بر ۲۶، ۲۶ بر ۱۹ و ۲۳ بر ۱۹ به برتری دست یافتند تا نخستین گام را با پیروزی ۹۳ بر ۷۹ پشت سربگذارند. شهرداری گرگان در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات که به میزبانی قطر برگزار می‌شود، در گروه A با تیم‌های کویت کلاب، کاظمه کویت و تامیل نادو هندوستان همگروه است. در گروه دیگر نیز تیم‌های الریاضی لبنان، ساجس لبنان،‌ منامه بحرین و بی‌سی آستانه قزاقستان حضور دارند.

۶بازیکن گرگان در این بازی آمار ۲ رقمی داشتند. ویل چری با ۱۶ امتیاز، ۴ ریباند، ۸ پاس گل و ۵ توپ‌ربایی بیشترین کارایی را برای گرگان داشت و نوید رضایی فر با ۱۲ امتیاز و ۱۰ ریباند دبل‌دبل کرد.

این دیدار به منظور ادای احترام به آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران و هیات همراه وی که در سانحه سقوط بالگرد، به شهادت رسیدند، با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

شاگردان هاشمی گام نخست را با پیروزی آغاز کردند؛ برتری شهرداری گرگان برابر نماینده کویت

شاگردان مصطفی هاشمی در ادامه این رقابت‌ها باید به مصاف سایر رقبای خود بروند که برنامه آن به شرح زیر است:

یکشنبه - ۶ خرداد

ساعت ۱۵:۳۰

شهرداری گرگان - تامیل نادو هند

سه‌شنبه ۸ خرداد

ساعت ۲۱:۳۰

شهرداری گرگان - کویت کلاب

گفتنی است، دو تیم برتر هر گروه در مرحله نیمه‌نهایی به صورت ضربدری مقابل هم قرار می‌گیرند تا در نهایت دو تیم برتر در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا به میدان بروند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha