۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۰:۰۰
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 85480540
T T
۹ نفر

برچسب‌ها

۱۰۰ هزار تن آسفالت در معابر نظرآباد پخش شد

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۰:۰۰
کد خبر: 85480540
۱۰۰ هزار تن آسفالت در معابر نظرآباد پخش شد

کرج - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر نظرآباد استان البرز با اشاره به مشکلات جدی معابر این شهر تا قبل از سال ۱۴۰۰ اعلام کرد که با پخش ۱۰۰ هزار تن آسفالت طی ۲ سال گذشته تاکنون بخش عمده معابر نظرآباد بهسازی و ساماندهی شده است.

ناصر اکبر زاده روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از آنجا که بخشی از طرح نهضت ملی مسکن استان البرز در نظرآباد اجرایی شده است، بر این اساس آماده سازی زیرساخت ها برای اسکان جمعیت در این شهر با جدیت دنبال می کنیم.

وی ادامه داد: تعریض ، بهسازی و اصلاح معابر در کنار توسعه بوستان ها و فضاهای سبز مهمترین اولویت مدیریت شهری است.

اکبرزاده گفت : بزرگترین بوستان فرهنگی تفریحی بانوان استان البرز در زمینی به مساحت ۷۵ هزار متر مربع به تازگی در شهر نظرآباد تکمیل و بهره برداری شده است .

وی افزود: امسال پنج هزارو۴۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای مدیریت شهری نظرآباد تصویب شده که نسبت به بودجه پارسال ۳۵ درصد افزایش نشان می دهد؛ ۶۵ درصد بودجه سال جاری صرف پروژه های عمرانی می شود.

رییس شورای اسلامی شهر نظرآباد ادامه داد: با توجه به افزایش جمعیت و پیدایش گره های ترافیکی در این شهر طی سال های اخیر، اکنون طرح تعریض، اصلاح هندسی و ساماندهی معابر از جمله بلوار ولایت مصطفی آباد، خیابان کاشانی، خیابان ولیعصر (عج) سید جمال الدین و بلوار خلیج فارس نظرآباد در دست اقدام است.

اکبرزاده با اشاره به احداث جاده سلامت، سالن ورزشی محله مصطفی آباد، فرهنگسرای امام علی (ع) و خانه فرهنگ امام صادق (ع) در دوره ششم مدیریت شهری نظرآباد، رشد سرانه های فرهنگی و ورزشی را جزو اولویت ها و دغدغه های شورا و شهرداری برشمرد و گفت: هر چه زیرساخت های ورزش همگانی بیشتر و بهتر تقویت شود، به همان نسبت شاهد کاهش آسیب های اجتماعی خواهیم بود.

شهرستان ۱۷۰ هزار نفری نظرآباد از مناطق کم برخوردار استان البرز است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha