۲۶ اسفند ۱۴۰۲، ۲۰:۲۳
کد خبرنگار: 1224
کد خبر: 85420269
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

بسیج خادم مردم و خارچشم دشمنان نظام اسلامی است

۲۶ اسفند ۱۴۰۲، ۲۰:۲۳
کد خبر: 85420269
بسیج خادم مردم و خارچشم دشمنان نظام اسلامی است

بجنورد - ایرنا - فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه خراسان شمالی گفت: بسیج خار چشم دشمنان نظام اسلامی است که به عنوان خادم مردم در همه عرصه های مورد نیاز حضور میدانی و جهادی دارد.

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ دوم اسماعیل فرجی شنبه شب در گردهمایی فرماندهان حوزه و پایگاه‌های بسیج شهرستان شیروان اظهار کرد: بسیجیان، بسیجی بمانند و باید مراقب باشد که جنگ ادراکی دشمن در او تأثیر نگذارد و فردی که در این مسیر قرار گرفته است باید بصیرت داشته و با خودسازی در میدان حضور داشته باشد.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و چشم‌انداز تعیین شده توسط رهبر معظم انقلاب مبنی بر ایران قوی عنوان کرد: ما به عنوان بسیج همان‌گونه که ملت ایران تحقق راهبرد ایران قوی را پیگیری می‌کند، باید دنبال تحقق ایران قوی باشیم.

سردار فرجی خاطر نشان کرد: بسیج در همه زمینه‌هایی که می‌تواند به تحقق ایران قوی منجر شود، نقش‌آفرینی خواهد کرد و باید نقش‌آفرینی کند.

فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه خراسان شمالی گفت: بسیج در همه زمینه‌ها فعالیت دارد و در خدمت ملت ایران است، البته این فعالیت‌ها در حال توسعه و به‌روزرسانی هستند، ایران اسلامی در گام دوم در یک موقعیت بسیار خوب قرار داشته و در حال پیشرفت است.

سردار فرجی با اشاره به رویکردهای سه‌گانه بسیج در خدمت به ملت ایران افزود: سه مسیر اصلی برای این نهاد شامل جهاد خدمت، جهاد امیدآفرینی و جهاد تبیین است.

گردهمایی فرماندهان حوزه ها و پایگاه های بسیج شهرستان شیروان با حضور بسیجیان، فرماندهان پایگاه ها، سردار اسماعیل فرجی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) و اعضای شورای تامین شیروان برگزار شد.

شهرستان شیروان به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha