تمدید محدودیت‌های ترافیکی ‌جاده‌های شمال تا ‌دوشنبه هفته آینده

ساری- ایرنا- رئیس پلیس راه مازندران از تداوم محدودیت‌های ترافیکی در راه‌های مواصلاتی مازندران تا دوشنبه هفته آینده خبر داد.

سرهنگ یدالله جهان تاب روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: محدودیت‌های ترافیکی تا روز دوشنبه ۲۳ بهمن در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

وی با اشاره به محدودیت‌های تردد موتورسیکلت افزود: تردد موتورسیکلت تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۲۳ بهمن از جاده‌های هراز، کرج ـ چالوس و سوادکوه ممنوع است و تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

رئیس پلیس راه مازندران به محدودیت‌های ترافیکی در جاده کندوان هم اشاره و تصریح کرد: با محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در محور کندوان روبه‌رو هستیم و این محدودیت‌ها در روز یکشنبه ۲۲ بهمن نیز اعمال می‌شود.

جهان‌تاب ادامه داد: محدودیت‌ها از ساعت ۱۲ از ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به مقصد چالوس اعمال می‌شود. از ساعت ۱۳ نیز از ابتدای پل زنگوله در انتهای دهانه شمالی تونل البرز به چالوس ممنوعیت تردد داریم که طبق مقررات اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران همچنین اظهار کرد: از ساعت ۱۵ از سمت مرزن آباد به تهران در مسیر شمال به جنوب مسیر یکطرفه و از ساعت ۲۴ طرح اتمام می یابد و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر ۲ طرفه خواهد شد.

وی درباره اعمال محدودیت تردد در محور کندوان از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای جمعه و دوشنبه ۲۰ و ۲۳ بهمن گفت: از ساعت ۱۴ از ابتدای آزادراه تهران – شمال اعمال ممنوعیت تردد به مقصد چالوس وجود دارد و از ساعت ۱۵ از ابتدای پل زنگوله در انتهای دهانه شمالی تونل البرز به چالوس انسداد کامل انجام می‌شود.

تمدید محدودیت‌های ترافیکی ‌جاده‌های شمال تا ‌دوشنبه هفته آینده

به گفته جهان‌تاب از ساعت ۱۷ نیز از مرزن آباد به تهران در مسیر شمال به جنوب جاده یکطرفه و از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران به محدودیت‌های ترافیکی جاده هراز نیز اشاره کرد و افزود: با افزایش حجم ترافیک و صلاحدید ماموران پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی در روزهای جمعه و شنبه و یکشنبه ۱۹، ۲۰ و ۲۲ به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران درباره محدودیت‌های ترافیکی خودروهای سنگین نیز گفت: در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس همچنان  ممنوع است. در محور هراز نیز تردد تمامی تریلرها از محور هراز نیز ممنوع است.

جهان‌تاب اظهار کرد: تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه ۲۰، ۲۱ و ۲۲ از محور هراز ممنوع اعلام شده است و اجرای محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در جاده‌های استان خواهد بود و با توجه به شرایط ترافیکی محورها هرگونه تردد در ساعت و یا نحوه اجرا محتمل است.

وی بیان کرد: مسافران و رانندگان می‌توانند برای آگاهی از آخرین وضعیت راهها، انسدادها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.۱۴۱.ir مراجعه کنند و یا با تلفن گویای ۱۴۱ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha