۸ بهمن ۱۴۰۲، ۱۱:۳۴
کد خبرنگار: 2296
کد خبر: 85367814
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

«قصه خیابان‌های ۵۷» میزبان نوجوانان می‌شود

۸ بهمن ۱۴۰۲، ۱۱:۳۴
کد خبر: 85367814
«قصه خیابان‌های ۵۷» میزبان نوجوانان می‌شود

تهران- ایرنا- همزمان با ایام دهه فجر دورهمی نوجوانان کتابخوان شهر تهران با عنوان «قصه خیابان‌های ۵۷» در فرهنگسراهای پایتخت برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، دورهمی نوجوانان کتابخوان شهر تهران با ایده‌پردازی و اجرای اعضای باشگاه نوجوانان و با عنوان «قصه خیابان‌های ۵۷» همزمان با ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی در فرهنگسراهای پایتخت برگزار می‌شود.

این برنامه با هدف شکل‌گیری باشگاه نوجوانان فعال حوزه کتاب و کتابخوانی و آشنایی با کتاب‌های مرتبط با ایام پیروزی انقلاب اسلامی، وقایع، اتفاقات و افراد موثر در انقلاب برگزار می‌شود.

مطالعه و بررسی انقلاب‌های دنیا و مقایسه تطبیقی این انقلاب‌ها با انقلاب اسلامی ایران توسط نوجوانان، از موضوعات مورد توجه در این ویژه‌برنامه است.

«قصه خیابان‌های ۵۷» میزبان نوجوانان می‌شود

میهمانان ایـن برنامـه، اعضـای باشـگاه ۱۰۰تایی‌ها و اعضـای فعـال کتابخانه‌هـا و نوجوانـان مناطق هستند که با حضور مدیران کتابخانه‌ها و نویسندگان مدعو، به بررسی کتاب‌هایی با موضوع انقلاب اسلامی می‌پردازند.

ویژه‌برنامه « قصه خیابان‌های ۵۷» از ۱۲ تا ۲۱ بهمن‌ماه امسال در کتابخانه‌های منتخب سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به فرهنگسراهای شهر تهران و یا به درگاه رسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نشانی farhangsara.ir مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha