انتخابات یک پدیده موثر در تقویت و تثبیت امنیت ملی است

تهران بزرگ - ایرنا - مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری تهران از انتخابات به عنوان یک پدیده موثر در تقویت و تثبیت امنیت ملی نام برد و گفت: مشارکت مردم در این عرصه دشمنان را مایوس می‌کند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، سیدکمال سادات عصر دوشنبه در ششمین جلسه ستاد امنیت انتخابات که با حضور معاونین سیاسی، امنیتی و انتظامی فرمانداری‌های استان تهران برگزار شد با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات پرشور افزود: دشمن بشدت دنبال اجرای پروژه ناامید سازی مردم از نظام و کمرنگ شدن راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۱۱ اسفند است.

وی اظهار کرد: شریان‌های کاری دشمن بشدت نوید از ناامیدی بیش از پیش می‌دهد اما همچنان با وجود این یاس بدنبال پیگیری پروژه ناامیدی مردم از نظام و تحرکات تاکتیکی است.

سادات در ادامه با اشاره به اهمیت هوشیاری مسوولان امنیتی استان تهران، تاکید کرد: با توجه به ضرورت موضوع ارزیابی محیطی و فضای مجازی انتظار می‌رود به صورت لحظه‌ای این کار مهم انجام شود و همچنین بر هوشیاری امنیتی و انتظامی قبل، حین و بعداز انتخابات نیروهای امنیتی تاکید داریم زیرا دشمن هیچگاه دست از فعالیت خود بر نمی‌دارد و به دنبال تحرکات پوچ است.

انتخابات یک پدیده موثر در تقویت و تثبیت امنیت ملی است

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری تهران ادامه داد: نقش نظارتی شورای نگهبان در کنار توجه به نیروهای عملیاتی برگزاری انتخابات که عمدتا از معتمدین محلی و افراد دارای وجه در حوزه‌های رای گیری است، امنیت روانی لازم برای انتخابات را در مرحله اجرا تضمین می‌کند.

دبیر ستاد امنیت انتخابات استان تهران ضمن تاکید بر بهره گیری از نیروهای بسیج در کنار نیروهای خدوم فراجا آنها را ستونی موثر در تامین امنیت انتخابات دانست.

سادات گفت: با توجه به اینکه نیروهای فراجا وظیفه تامین امنیت شعب اخذ رای را بر عهده دارند باید از ظرفیت بسیج در ارتقای امنیت انتخابات بهره گیری شود چون بسیج نیروی از دل مردم و برای مردم و انقلاب و تاثیر گذار در همه صحنه‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور است.

وی با توجه به ظرفیت‌های خبرنگاران در رسانه‌های مختلف به ویژه رسانه ملی یادآور شد: برای حضور و افزایش مشارکت مردم در انتخابات اهالی رسانه و صدا و سیما با ایجاد فضای روانی مطلوب همراه با آرامش و امنیت از طریق تولید و انتشار اخبار امید آفرین و پخش برنامه‌های سازنده اقدام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha