دومین نشست ستاد بازی‌های پارالمپیک پاریس برگزار شد

تهران- ایرنا- دومین جلسه ستاد اجرایی بازی‌های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ به ریاست غفور کارگری برگزار شد. 

به گزارش ایرنا، دومین جلسه ستاد اجرایی بازی‌های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ امروز (چهارشنبه) با حضور غفور کارگری، کمال جوانمرد (دبیر اجرایی)، سیدمحمد پولادگر (نایب رئیس مردان)، مریم کاظمی‌پور (نایب رئیس بانوان)، مجید نیری (مدیر حوزه ریاست)، علی‌اصغر حسن‌زاده (رییس ستاد بازی‌ها)، سعید سلگی (معاون ورزش قهرمانی)، مجتبی محمودی (مدیر پشتیبانی)، حسینی مرادآبادی (مدیر فرهنگی)، سیدمجتبی قاسمی (مدیر حراست)، حسن سلگی (مدیر بین الملل) و حسن شکریان(مدیر روابط عمومی) در این جلسه حضور داشتند.

در این نشست هر یک از شرکت کنندگان در خصوص بازی‌های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ و پیش‌بینی‌های ضروری، نظرات خود را بیان و به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

کارگری رئیس کمیته ملی پارالمپیک نیز با اشاره به موفقیت کسب شده در بازی های پارآسیایی هانگژو گفت: عنایت خداوند متعال، لطف حضرت فاطمه زهرا (س) و دعای خیر مردم باعث شد تا بارها پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران در آوردگاه بازی‌های پاراآسیایی هانگژو به اهتزار در آمده و افتخاری بی‌نظیر برای میهن عزیزمان به ارمغان آید.

وی عنوان کرد: جلسات آسیب شناسی و بررسی عملکرد بازی‌های پاراآسیایی دارای اهمیت است از این رو جلسات آن در حال برگزاری است. سیاست کلی کمیته پارالمپیک کیفی‌گرایی، نظارت مستمر و موثر بر اردوهای آماده‌سازی، کار جهادی و تلاش هوشمندانه است.

در پایان مقرر شد طی دو هفته آینده جلسات ستاد اجرایی بازی‌های پارالمپیک پاریس با حضور روسای فدراسیون‌های همکار آغاز شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha