قطعنامه تجمع مردمی ابراز انزجار و محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی

تهران- ایرنا- شرکت‌کنندگان در تجمع مردمی ابراز انزجار و محکومیت جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی با قید فوریت خواستار پایان محاصره غزه شدند و از سازمان ملل و صلیب سرخ جهانی خواستند هرچه سریعتر به فریاد مجروحان و زخمیان حمله ددمنشانه رسیده و با ارسال دارو و مواد غذایی و حیاتی مانع از عمیق‌تر شدن فاجعه شوند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، شرکت کنندگان در تجمع مردمی ابراز انزجار و محکومیت جنایت وحشیانه و حمله هولناک به بیمارستان المعمدانی غزه از سوی رژیم صهیونیستی در قطعنامه‌ای تاکید کردند: عمق پستی و رذالت حمله به بیمارستان المعمدانی نوار غزه توسط قاتلان و جانیان رژیم کودک‌کش و پلید صهیونیستی چنان تکان دهنده و غیر قابل تصور بود که جهان را در بهت و حیرت فرو برد و قلب‌های تمامی انسان‌ها را در سراسر جهان داغدار و بروز این میزان خباثت و پلیدی توسط بد سرشت‌ترین موجود عالم که در کالبد انسان حلول کرده و ذره‌ای خوی انسانی در سرشت آلوده آن‌ها دیده نمی‌شود باعث خشم و نفرت ملت‌ها شد.

در این قطعنامه آمده است: بی‌شک ادامه حیات و استمرار اعمال وحشیانه عاملان و بانیان این اقدام شرم‌آور و ضد بشری غیرقابل تحمل بوده و باید تمامی انسان‌ها در یک خیزش جهانی برای حذف این غده سرطانی اقدام و هرچه سریعتر این جرثومه نکبت را از دامان بشریت پاک کنند.

شرکت کنندگان در تجمع مردمی ابراز انزجار و محکومیت جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی افزودند: ما ملت بپاخاسته ایران اسلامی که داغدار، عزادار و خونخواه برادران و خواهران و کودکان مظلوم فلسطینی هستیم و زخم این اقدام زشت و پلید وجودمان را لبریز خشم و کینه ساخته با دل‌های خونین و بغضی آکنده از خشم و انتقام اعلام می‌داریم. ما آمریکای جنایتکار را مسئول و عامل اصلی این نسل‌کشی و جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی دانسته و از ملت‌های آزادیخواه می‌خواهیم با مطالبه جدی از دولت‌های خود سفرای امریکا در کشور متبوع، احضار و اعتراض خود را به مشارکت دولت امریکا در این کشتار وحشیانه زنان و کودکان اعلام کنند.

شرکت کنندگان در تجمع مردمی ابراز انزجار و محکومیت جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی با قید فوریت خواستند که محاصره غزه برداشته شود و از سازمان ملل و صلیب سرخ جهانی خواستند هرچه سریعتر به فریاد مجروحان و زخمیان حمله ددمنشانه رسیده و با ارسال دارو و مواد غذایی و حیاتی مانع از عمیق‌تر شدن فاجعه شوند.

شرکت کنندگان تجمع مردمی در این قطعنامه از مجامع بین‌المللی و حقوق بشری خواستند هر چه سریعتر نخست وزیر پلید و بد سیرت رژیم جلاد صهیونیستی و وزیرجنگ ترسو و خبیث این رژیم را در دادگاه‌های بین المللی بعنوان جنایتکار جنگی محاکمه و مجازات کنند.

این قطعنامه افزود: امروز روز سکوت و یا صرف اعلام محکومیت و اظهار مواضع ضعیف و نمایشی حاکمان کشورهای اسلامی نیست و نمی‌تواند پاسخ خشم و نفرت انباشته شده‌ و لبریز مسلمانان باشد؛ بلکه باید همراه با مردم غیور و مسلمان سراسر جهان، توفنده و کوبنده وارد میدان شد و جهان را برای این وجود منحوس و متحدانش تنگ و به حیات ننگین آن پایان داد. تمامی ملت‌های جهان کالاهای این رژیم کودک‌کش و حامی آن شیطان بزرگ را تحریم و از حضور و شرکت در فعالیت‌های علمی و ورزشی اجتناب کنند.

شرکت کنندگان در تجمع مردمی ابراز انزجار و محکومیت جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی در این قطعنامه خواستند تمامی پروازهای رژیم صهیونیستی و ورود کشتی‌ها و زیردریایی‌های اسرائیلی به آب‌های سرزمینی کشورهای اسلامی و ویزای شهرک‌نشینان این رژیم لغو و ورود گردشگران آمریکایی ممنوع شود.

این قطعنامه یادآور شد: مردم ظلم‌ستیز و مؤمن ایران اسلامی، همدل و همنوا با سایر مسلمانان، آزادگان، آزادیخواهان و حق طلبان جهان، با راز و نیاز و توسل به درگاه ربوبی، دست به دعا برداشته و نابودی رژیم دیوسیرت و کودک‌کش صهیون و آزادی فوری قدس شریف را مسألت کرده و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را فریاد خواهیم زد.

همچنین در پایان ما مردم ایران اسلامی ضمن قدردانی از اقدامات دولت مردمی و انقلابی و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، خواستار تداوم هرگونه حمایت از مردم مظلوم فلسطین هستیم و آمادگی خود را جهت حضور در جهاد مقدس و مبارزه با اشغال‌گران صهیونیستی اعلام می‌داریم و خواهان فراهم آمدن تمهیدات و زمینه‌های این اعزام تاریخی هستیم.

به گزارش ایرنا، پس از فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اجتماع عظیم مردمی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و دفاع از ملت مظلوم فلسطین ساعت ۱۵ امروز به‌صورت همزمان در میدان انقلاب تهران و میادین اصلی و آیینی شهرهای مختلف کشور برگزار شد و طیف های مختلف مردم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه، جنایات وحشیانه رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم کردند.

اشغالگران صهیونیست روز سه شنبه در اقدامی جنایتکارانه با بمباران بیمارستان المعمدانی غزه ۱۰۰۰ فلسطینی را به شهادت رساندند.

از آغاز عملیات طوفان الاقصی در پانزدهم مهرماه تا این لحظه، شمار شهدای غزه به ۳۴۷۸ نفر و تعداد مجروحان ۱۲۰۶۵ تن رسیده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha