ایران علیه جنایات صهیونیست‌ها به پاخاست/ به اذن رهبرم، حریفت منم

تهران- ایرنا- اجتماع عظیم مردمی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و دفاع از ملت مظلوم فلسطین دقایقی پیش به‌صورت همزمان در میدان انقلاب تهران و میادین اصلی و آیینی شهرهای مختلف کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این تجمع که از ساعت ۱۵ امروز چهارشنبه در میدان انقلاب تهران آغاز شده، طیف های مختلف اقشار عموم مردم از زن و مرد و پیر و جوان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه، جنایات وحشیانه و کودک کشی رژیم صهیونیستی را محکوم کردند. همچنین قرار است آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور در این تجمع سخنرانی کند.

مردم انقلابی و همیشه در صحنه تهران، که از شب گذشته در اعتراض و محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی در تجمع های مختلف شرکت کرده اند، عصر امروز با تجمع در میدان انقلاب با سردادن شعار حیدر حیدر،  ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند،  ملت ما بیدار است از اسرائیل بیزار است،  یا ایها المسلمون، اتحدوا، اتحدوا،  مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق،  ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده ایم، "وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد"، حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست، نه سازش نه تسلیم نبرد با اسرائیل و می‌جنگیم می جنگیم، سازش نمی پذیریم در حمایت از مردم مظلوم غزه حماسه آفریدند.

ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند،  ملت ما بیدار است از اسرائیل بی زار است،  یا ایها المسلمون، اتحدوا، اتحدوا،  مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق،  ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده ایم، حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست، نه سازش نه تسلیم نبرد با اسرائیل و می جنگیم می جنگیم، سازش نمی پذیریم، از جمله شعارهای تجمع کنندگان است.

همچنین شرکت کنندگان در این مراسم با شعار "سیدحسن نصرالله بسم الله بسم الله " خواهان مقابله جدی مقاومت لبنان با تجاوزات صهیونیست‌ها شدند.

اقشار مختلف مردم با در دست داشتن پارچه نوشته، پرچم جمهوری اسلامی ایران با حضور در میدان انقلاب با شعارهای مرگ بر اسراییل مرگ بر آمریکا جنایات وحشیانه صهیونیست ها در غزه را محکوم کردند.

مسئولان لشکری و کشوری هم دوشادوش مردم با حضور در این مراسم خشم و انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی به نمایش گذاشتند محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، امین حسین رحیمی وزیر دادگستری، دریادار علوی از فرماندهان نیروی دریایی ارتش، زهره الهیان نماینده مجلس، خالد قدومی نماینده حماس در ایران و حمید رضا صارمی معاون شهردار تهران خشم و انزجار خود را از اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی فریاد زدند.

دولت جمهوری اسلامی ایران صبح امروز ضمن اعلام همدردی و همبستگی و حمایت مجدد خویش با ملت مظلوم و قهرمان فلسطین، امروز را در سراسر کشور عزای عمومی اعلام کرد.

در این بیانیه اعلام کرده است: رژیم صهیونیستی با این جنایت، پایان خودش را به دست مردم مسلمان فلسطین و منطقه رقم زد و این جنایت قطعا بی‌پاسخ نخواهد ماند و سردمداران کشورهای اروپایی و آمریکا که شریک و همراه جنایت‌های جنگی رژیم هستند و دست‌شان در ریختن خون زنان و کودکان و مردم بی‌دفاع غزه آلوده است باید پاسخگوی این جنایت بزرگ باشند.

جنایات صهیونیست‌ها در غزه در حالی وارد دوازدهمین روز خود شده که دیشب یک نمونه دیگر از حقوق بشر صهیونیستی با بمباران وحشیانه بیمارستان المعمدانی غزه و به خاک و خون کشیده شدن مجروحان بستری و مردم پناه برده به آنجا دوباره به نمایش درآمد، جنایتی که کشورهای غربی همچون آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان با تمام توان از اسراییل حمایت کردند.

اشغالگران صهیونیست سه شنبه در اقدامی جنایتکارانه با بمباران بیمارستان المعمدانی غزه ۱۰۰۰ فلسطینی را به شهادت رساندند.

شمار شهدای غزه از آغاز نبرد طوفان الاقصی تا این لحظه به ۳ هزار و ۳۰۰ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha