ترامپ: پایان دادن به جنگ روسیه و اوکراین کار ساده‌ای است

تهران- ایرنا- دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده در اظهاراتی با بیان اینکه جنگ جهانی سوم در راه است و من تنهاکسی هستم که می‌توانم جلوی وقوع این حادثه را بگیرم، گفت: پایان دادن به جنگ روسیه و اکراین کار ساده‌ای است.

به گزارش بامداد سه‌شنبه ایرنا به نقل از تارنمای خبری آر اس بی ان، ترامپ افزود: من می‌توانم از وقوع جنگ جهانی سوم جلوگیری کنم، حادثه‌ای که به آن بسیار نزدیک هستیم.

وی تاکید کرد: به محض اینکه من به عنوان چهل و هفتمین رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شوم حتی قبل از اینکه وارد کاخ سفید شوم، به موضوع جنگ میان روسیه و اوکراین رسیدگی کرده و آن را در مدت ۲۴ ساعت خاتمه خواهم داد.

رئیس جمهور سابق آمریکا اظهار کرد: پایان دادن به این جنگ در مقایسه با بسیاری از امور دیگر کار ساده‌ای است.

ترامپ در بخش دیگری از سخنان خود، بدترین شکست را برای اقتصاد آمریکا و دلار در طول ۲۰۰ سال گذشته پیش‌بینی کرد.

رئیس جمهور سابق آمریکا با توصیف آینده تیره‌ای که در انتظار اقتصاد و پول ملی ایالات متحده است، خاطرنشان کرد: نفوذ جهانی ایالات متحده هر روز در حال کاهش است.

این سیاستمدار پیش بینی کرد که واشنگتن در آینده نزدیک سخت‌ترین شکست خود در طی دو قرن اخیر را متحمل خواهد شد.

این میلیاردر آمریکایی تصریح کرد: ایالات متحده تنها در عرض چند سال به این وضعیت رسید.

رئیس جمهور سابق آمریکا در ادامه با تاکید بر اینکه هم اکنون ائتلاف‌های روسیه، چین، ایران و کره شمالی در حال شکل‌گیری در جهان هستند و علاوه بر آن، ایران و عربستان سعودی آشتی کردند، یادآور شد: اما در داخل ایالات متحده مشکلات بزرگی وجود دارد.

ترامپ خاطرنشان کرد: در حال حاضر اقتصاد آمریکا در حال فروپاشی است و تورم غیرقابل کنترل شده است.

رئیس جمهور سابق آمریکادر پایان وعده داد که در صورت پیروزی مجدد در انتخابات سال ۲۰۲۴، نظم را در این کشور برقرار خواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha