۱۹ فروردین ۱۴۰۲، ۱۷:۱۳
کد خبرنگار: 754
کد خبر: 85077191
T T
۴ نفر

برچسب‌ها

بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری ثبت‌نام کردند

۱۹ فروردین ۱۴۰۲، ۱۷:۱۳
کد خبر: 85077191
بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری ثبت‌نام کردند

تهران- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب برای شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، علیرضا کریمیان روز شنبه با اشاره به اینکه ثبت‌نام از ۱۵ فروردین ماه آغاز شده و تا ۲۱ فروردین ماه سال جاری ادامه دارد، گفت: بهتر است داوطلبان شرکت در این آزمون هر چه زودتر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند و ثبت‌نام را به روز پایانی موکول نکنند.

وی یادآور شد: آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ بر مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دو نوبت برگزار می‌شود که آزمون نوبت اول ۲۹ و ۳۰ دی ماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد و آزمون نوبت دوم صبح و بعدازظهر ۱۴ و ۱۵ تیرماه سال ۱۴۰۲ برگزار می شود و داوطلبانی که در نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۲ شرکت کرده اند در صورت تمایل می توانند در نوبت دوم آزمون سراسری نیز شرکت کنند.

بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری ثبت‌نام کردند


مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: داوطلبان لازم است قبل از اقدام به ثبت‌نام ضمن دریافت کد ۱۹ رقمی سوابق تحصیلی از سایت وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir، دفترچه راهنمای ثبت‌نام و همچنین اطلاعیه‌ ثبت‌نام‌ و شرایط و ضوابط شرکت در آزمون‌ سراسری‌ ‌ سال‌ ۱۴۰۲ (نوبت دوم) که در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر شده است را به دقت مطالعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha