اولین پیام مسی بعد از تاج‌گذاری در فوتبال جهان

تهران- ایرنا- لیونل مسی با انتشار پستی در فضای مجازی به قهرمانی آرژانتین واکنش نشان داد و نوشت: بارها رویای این قهرمانی را دیده بودم.

به گزارش ایرنا، لیونل مسی در پنجمین حضور متوالی خود در ادوار جام جهانی موفق شد کاپ زرین مسابقات را برای کشور آرژانتین به ارمغان بیاورد. مسی در این دوره از مسابقات کاپیتان تیم اسکالونی بود و شماری از رکوردهای فردی جام را نیز به نام خود ثبت کرد.

فوق ستاره فوتبال جهان پس از کسب این عنوان قهرمانی با انتشار پستی در فضای مجازی نوشت: قهرمان جهان!!!! بارها رویای آن را دیدم، آنقدر آن را می‌خواستم که هنوز از پا نیفتادم، نمی‌توانم آن را باور کنم.

وی در ادامه نوشت: از خانواده‌ام بسیار ممنونم، از تمام کسانی که از من حمایت کردند و همچنین تمام کسانی که به ما ایمان داشتند. یکبار دیگر ثابت کردیم که ما آرژانتینی‌ها وقتی در کنار هم می‌جنگیم و متحد هستیم، می‌توانیم به هدفی که داریم دست پیدا کنیم.

کاپیتان تیم ملی آرژانتین با تمجید از عملکرد این تیم در تمام بازی‌های جام جهانی قطر نوشت:‌ شایستگی‌های این گروه بالاتر از توانایی‌های فردی است، قدرت جنگیدن برای یک هدف مشترک، که همچنین برای تمام آرژانتینی‌ها یکی بود... ما انجامش دادیم!!! بزن بریم آرژانتین. به زودی همدیگر را می‌بینیم.

تیم ملی فوتبال آرژانتین شامگاه روز گذشته با پیروزی برابر فرانسه در ضربات پنالتی سومین عنوان قهرمانی خود را در جام جهانی فوتبال جشن گرفت.

اولین پیام مسی بعد از تاج‌گذاری در فوتبال جهان

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha