۱۰ آبان ۱۴۰۱، ۱۱:۰۰
کد خبرنگار: 2105
کد خبر: 84929439
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت در کردستان آغاز شد

سنندج- ایرنا- مرحله استانی بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت با حضور ۳۷ رقابت کننده در ۱۶ رشته از امروز سه‌شنبه در سنندج آغاز شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برگزاری مرحله استانی بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت در سنندج اظهار داشت: این دوره از مسابقات در پنج حوزه اجراء و با حضور ۳۳ کارشناس داوری مجرب برگزار می شود.

فردین وکیلی افزود: شناسایی نخبگان مهارتی، ارتقای توان مهارتی نیروی کار مطابق با سطح جهانی، شناسایی نقاط قوت وضعیت آموزش‌های مهارتی، ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات فنی و تجارب حرفه‌ای و روح‌بخشی به آموزش‌های مهارتی و ایجاد انگیزه در جوانان برای فراگیری مهارت از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است.

وی آشنایی مربیان با سطح استاندارد آموزش‌های مهارت جهانی و تکنولوژی‌های نوین، بسترسازی برای اجرای آموزش‌های پروژه‌ محور، ایجاد ارتباط بین مراکز آموزش مهارت با صنعت و بنگاه‌های اقتصادی و معرفی مهارت‌آموزان برتر به این مرکز با هدف اشتغال آنان را از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات عنوان کرد.

جوشکاری، کابینت‌سازی، لوله‌کشی و گرمایشی، تاسیسات الکتریکی، هنر بازی های دیجیتال سه بعدی، پردازش ابری، طراحی صفحات وب، فناوری اتومبیل، فناوری طراحی گرافیک، آرایشگری مردانه، آجر چینی، نقاشی و دکوراسیون، تعمیر و نگهداری ماشین آلات سنگین، مدیریت سیستم های تحت شبکه و رباتیک از جمله رشته‌های مرحله استانی بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت در استان کردستان است.

نفرات برگزیده این دوره از مسابقات به مرحله کشوری بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت راه می‌یابند و پس از برگزاری اردوهای آماده‌سازی و تخصصی در مرحله کشوری این مسابقات حضور خواهند یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha