مهاجم پرسپولیس در راه مس کرمان

تهران- ایرنا- مهاجم پرسپولیس که در ۲ فصل گذشته کمتر پا به میدان مسابقه گذاشته بود راهی کرمان شد تا مذاکراتی با تیم مس داشته باشد.

به گزارش ایرنا، یکی از جوانانی که به امید رسیدن به پیراهن تیم ملی فوتبال گام در تیم پرسپولیس گذاشت «مهدی مهدی‌خانی» بود که به عنوان سهمیه زیر ۲۳ و ۲۵ سال در این تیم حضور داشت. مهدی خانی که با تیم جوانان به فوتبال ایران معرفی شد در تیم فوتبال پدیده نیز شاگرد یحیی‌ گل‌محمدی بود. وی پیش از رسیدن به پیراهن تیم پرسپولیس یک فصل را در فوتبال کرواسی سپری کرد و در نهایت به سطح اول فوتبال ایران رسید.

حضور مهدی‌خانی در جمع سرخپوشان نتوانست به سکوی پرتاب وی به فوتبال ایران تبدیل شود. چون که وی زیر سایه مهاجمانی مانند عیسی آل‌کثیر، شهریار مغانلو، مهدی عبدی، حامد پاکدل و شیرزود تمیروف ماند تا در ۲ فصل تنها ۱۵ بازی را انجام داده و بدون گل زده به کار خود در این تیم پایان دهد. وی یکی از نفرات لیست خروجی پرسپولیس به شمار می‌رود و باشگاه قصدی برای حفظ او ندارد.

جدایی احتمالی مهدی‌خانی از پرسپولیس موجب شد تا گمانه‌زنی درباره تیم آینده وی به یکی از سوژه‌های خبری تبدیل شود. برخی از اخبار حکایت از حضور این بازیکن در تیم مس کرمان دارد. مس کرمان بعد از هشت سال دوری از لیگ برتر در فصل بیست و دوم یکی از سه نماینده این استان در فوتبال ایران به شمار می‌رود.

تیم‌های گل‌گهر سیرجان، مس رفسنجان و مس کرمان نمایندگان این استان در سطح اول فوتبال ایران هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha