۵ خرداد ۱۴۰۱، ۳:۲۹
کد خبرنگار: 2445
کد خبر: 84767652
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آمریکا نسبت به ورود اتباع خود به منطقه قدیمی قدس هشدار داد
سفارت آمریکا در تل آویو

تهران- ایرنا- رسانه‌های صهیونیستی چهارشنبه شب گزارش دادند که سفارت آمریکا در تل آویو از شهروندان این کشور خواسته است که وارد منطقه قدیمی قدس اشغالی نشوند.

به گزارش ایرنا از الجزیره، سازمان پخش رژیم صهیونیستی در این باره گزارش داد که این هشدار همزمان با برگزاری  راهپیمایی پرچم صادر شده است.

این سفارتخانه همچنین از اتباع آمریکایی خواسته است که از حضور در اماکن عمومی و مراکز تجمع خودداری کنند.

در اطلاعیه سفارتخانه آمریکا آمده است: به علت تنش‌های جاری و مسائل امنیتی احتمالی در بخش قدیمی قدس، محدودیت‌هایی برای کارمندان ایالات متحده و خانواده‌های آنها تا دوشنبه ۳۰ می وجود دارد به این صورت که این افراد پس از تاریکی یا در روز جمعه اجازه ورود به شهر قدیمی (قدس اشغالی) را ندارند.

از دیگر محدودیت های اتباع آمریکایی در شهر قدس تردد به باب العامود، باب الاسباط و باب الزاهره است.  آنها همچنین نمی توانند در هیچ زمانی در روز یکشنبه، ۲۹ می وارد شهر قدیمی (قدس اشغالی) شوند

اعلام محدودیت برای اتباع آمریکایی در قدس اشغالی درحالی است که مقاومت فلسطین در آستانه برگزاری «راهپیمایی پرچم» شهرک‌نشینان صهیونیست در قدس اشغالی، به منظور آمادگی برای رویارویی نظامی احتمالی با رژیم اشغالگر صهیونیستی نیروهای خود را به حالت آماده‌باش کامل درآورده است.

مقاومت فلسطین تاکید کرده است که بی‌تردید طرح‌های دشمن برای تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی و زمینه‌سازی برای تخریب آن را به شکست خواهد کشاند.

گروه‌های مقاومت فلسطین در پیامی به طرف‌های واسطه اعلام کرده‌اند که به هر بهایی که شده، جلوی برگزاری راهپیمایی پرچم شهرک‌نشینان در محله‌های اسلامی قدس را خواهند گرفت.

رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که روز یکشنبه آینده (۲۹ می) اعلام کرد که راهپیمایی موسوم به "پرچم" از باب العامود و کوچه‌های شهر قدیمی قدس تا دیوار البراق را برگزار خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha