۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۵:۵۶
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 84752657
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

عرضه‌کننده خارج از شبکه توزیع مرغ در اردبیل جریمه شد

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۵:۵۶
کد خبر: 84752657
عرضه‌کننده خارج از شبکه توزیع مرغ در اردبیل جریمه شد

اردبیل - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: عرضه‌کننده خارج از شبکه توزیع مرغ در اردبیل به پرداخت بیش از چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

به گزارش ایرنا، علی رحیمی‌آذر روز شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت مبنی بر وقوع تخلف گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه توزیع مرغ از سوی یک واحد صنفی پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد.

وی اظهار کرد: شعبه رسیدگی‌کننده با توجه به محتویات پرونده، اتهام انتسابی متهم را محرز تشخیص و فرد متخلف را علاوه بر الزام به توزیع در شبکه به پرداخت مبلغ چهار میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل تصریح کرد: خرید و فروش و حمل یا نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

رحیمی‌آذر گفت: تمامی واحدهای تولیدی، خدماتی و توزیعی و اصناف در استان زیر ذره‌بین تعزیرات هستند و به صورت مداوم بر نحوه عملکرد آنها نظارت می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و افزود: برخورد با فرصت‌طلبان و سوء‌استفاده‌کنندگان و مفسدان اقتصادی از اولویت‌های دستگاه قضایی است.

وی اظهار کرد: هموطنان می‌توانند گزارش‌های خود در رابطه با احتکار، قاچاق کالا، گرانفروشی و کم‌فروشی و عرضه کالا خارج از شبکه توزیع را از طریق سامانه ارتباطی ۱۳۵ تعزیرات حکومتی و یا ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha