قاچاقچیان در نهبندان ۳۱۳ کیلوگرم حشیش را رها کردند

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ۳۱۳ کیلوگرم حشیش در عملیات پلیسی ماموران انتظامی شهرستان نهبندان کشف شد.

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار ناصر فرشید اظهار داشت: ماموران انتظامی پاسگاه "سهل‌آباد نهبندان" در راستای طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر، هنگام گشت‌زنی در محورهای فرعی این شهرستان به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به راننده این خودرو دستور ایست دادند.

وی افزود: راننده خودرو با مشاهده پلیس متواری شد و ماموران آن را تعقیب کردند که پس از طی مسافتی با برتری عملیاتی پلیس، قاچاقچیان با رها کردن خودرو و استفاده از عوارض زمین و کوهستانی بودن منطقه و تاریکی شب از موقعیت متواری شدند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه تحقیقات پلیس برای دستگیری متهمان متواری ادامه دارد گفت: ماموران در بازرسی از این خودرو ۳۱۳ کیلوگرم حشیش را کشف و ضبط کردند.

وی با تاکید بر اینکه پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ در چارچوب قانون برخورد می‌کند از شهروندان خواست در صورت مشاهده افراد یا خودروهای مشکوک، بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند یا موضوع را به سامانه پیامکی ۱۱۰۵۶ اطلاع دهند.

استان خراسان جنوبی ۱۱ شهرستان دارد و مرکز شهرستان نهبندان در ۲۰۰ کیلومتری جنوب بیرجند است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha