مدیرکل جدید امنیتی انتظامی استانداری مازندران منصوب شد

ساری - ایرنا - سیدمحمود حسینی‌پور ، استاندار مازندران طی حکمی علیمراد مهدوی‌فر را به عنوان مدیرکل جدید امنیتی انتظامی استانداری منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، مهدوی فر امروز سه شنبه با حضور احمد ثلاثی، مشاور و دستیار ویژه و امید محبی، مدیرکل حوزه استاندار و مدیران و کارکنان حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری معارفه شد و فعالتیش را در اداره کل آغاز کرد.

پیش از این علی شیرازی مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری مازندران بود که با حضور استاندار جدید به عنوان سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی منصوب شد و در این سمت در حال انجام وظیفه است.  

مشاور و دستیار ویژه استاندار مازندران مراسم معارفه مدیرکل جدید امنیتی انتظامی با تاکید بر ضرورت تامین و تعمیق امنیت پایدار در استان، گفت : هدف غایی از خدمت به انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم ولایتمدار و مومن مازندران، جلب رضایت خداوند منان است و در شرایط کنونی؛ تلاش برای اعتلای بخش های مختلف بویژه توسعه امنیت، نیازمند عزم، اراده و تلاش جهادی و انقلابی است.

احمد ثلاثی افزود : در نظام مقدس جمهوری اسلامی به مسئولیت های مدیریتی با نگاه اررزشی نگریسته می شود و مسوولان باید به عرصه های مدیریتی با این رویکرد و به عنوان یک سنگر در جهت خدمت جهادی بنگرند.

وی اظهار کرد: مردم ما بیش از ۲۰۰ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند و همچنان پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند و وفاداری خود را به نظام در تمامی صحنه ها ثابت نمودند. باید تلاش کنیم نگاه ها و رویکردهای انقلابی و خدمات همه جانبه بی منت به مردم را استمرار ببخشیم و بتوانیم امید مردم بویژه نسل جوان را به آینده انقلاب تقویت کنیم.

مدیرکل جدید امنیتی انتظامی استانداری مازندران هم در این مراسم ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سردار حاج قاسم سلیمانی ، گفت : خاستگاه قلبی من ‌کار برای رضایت خدا و ادای دین به خون شهداست و تقویت امنیت پایدار، در سطح استان محور برنامه های بنده در این بخش است و با توجه به آشنایی با این مقوله در مازندران، با تعامل و هم افزایی همه دستگاه های مسئول برای تحقق این مهم تلاش خواهم کرد.

مهدوی  فر افزود : مقوله امنیت در سایه کار جمعی و تلاش و اهتمام دستگاه های ذی مدخل به پیش می رود و از مجموعه همکاران استانداری و دستگاه های مسئول استانی انتظار دارم در این مسیر، ما را همراهی کنند.

مهدوی فر در سوابق مدیریتی خود ریاست اداره اطلاعات شهرستان های مختلف و معاونت امنیتی اداره کل اطلاعات را بر عهده داشته است و از مدیران ارشد امنیتی در حوزه های برون مرزی به شمار می رود.

در این جلسه همچنین با اهداء لوح سپاس استاندار مازندران، از تلاش های علی شیرازی، در دوره تصدی اداره کل امنیتی انتظامی استانداری تقدیر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha