۱ آذر ۱۴۰۰، ۱۲:۵۰
کد خبر: 84551033
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در عسلویه کشف شد

بوشهر- ایرنا- فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: ۱۵۰ میلیارد ریال کالای قاچاق از یک فروند شناور در آب‌های بندر نخل تقی شهرستان عسلویه این استان کشف شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ ستاد یدالله شرفی روز دوشنبه به خبرنگاران اعلام کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی، مرزبانان حین کنترل شناورهای عبوری در آب‌های شرقی خلیج فارس یک شناور باری حامل کالای قاچاق که به سمت اسکله نخل تقی در حرکت بود را شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: مرزبانان در بازرسی از این شناور ۴۸۵ ثوب پوشاک، چهار هزار متر پارچه، ۲ دستگاه ماینر، ۱۰هزار عدد لوازم جانبی موبایل، ۴۷هزار عدد لوازم الکتریکی و صدها قلم کالای قاچاق بدون مجوز و با هدف عرضه در بازار داخلی کشف کردند.

شرفی یادآور شد: در این عملیات هشت نفر قاچاقچی دستگیر و بعد از تشکیل پرونده اولیه به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل شدند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: دریابانان با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی بر آب‌های ساحلی این استان و کنترل دقیق شناورهای تجاری و صیادی از ورود هرگونه کالای قاچاق جلوگیری و عرصه را بر قاچاقچیان و مجرمان و افراد سودجو تنگ می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha