۲۴ مهر ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۰۴
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 84506652
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مبارزه با تخلفات شهری در قم نیازمند تقویت نظارت است

قم - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: در موضوع مبارزه با فساد و تخلف‌های شهری رویکرد ویژه داریم و در این راستا تقویت حوزه‌های نظارتی ضروری است.

 به گزارش شنبه شب ایرنا از شهرداری قم حسین اسلامی در دیدار با رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: پس از رسمیت یافتن شورا با شهردار نشست‌هایی برقرار شد و در آن  اولویت دادن به مسائل فرهنگی و اجتماعی مورد تاکید قرار گرفت.

وی بیان کرد: در ساختار سازمانی شهرداری سازمان فرهنگی در حد یک اداره کل است و قرار شد متناسب‌سازی شود و نگاه معاونت در شورای معاونان به آن داده شود و به افزایش بودجه آن نیز اقدام شود.

اسلامی بیان کرد: در موضوع مبارزه با فساد و تخلف‌های شهری نیز نگاه ویژه داریم و بر این باوریم باید حوزه‌های نظارتی تقویت و در دستورکار قرار گیرد.

وی بابیان اینکه یکی از مسائلی که مدنظر شورای اسلامی شهر قرار دارد، اتمام طرح‌های نیمه‌تمام است، افزود: برخی از این طرح‌ها، ارتباطی با مدیریت شهری ندارد و باید قوه قضاییه اهتمام بیشتری به حل آن داشته باشد که هماهنگی انجام این مهم نیز در دست اقدام و اجرا است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم به راه‌اندازی مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر قم اشاره کرد و گفت: حجم و تنوع موضوع‌های شهری بسیار گسترده و سنگین است و برای رسیدگی بهتر به مشکل‌ها و موانع، مرکز پژوهش‌ها ایجاد شد تا با مشاوره اهل علم و نخبگان طرح‌هایی که اهمیت آنان زیاد است در مرکز پردازش و در کمیسیون‌ها اجرا شود./

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha