۲۶ شهریور ۱۴۰۰، ۷:۵۷
کد خبرنگار: 2146
کد خبر: 84473547
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

عملیات گازرسانی به چهار روستای مرزی پاوه انجام می شود

کرمانشاه ـ ایرنا ـ سرپرست فرمانداری پاوه از انتخاب پیمانکار گازرسانی به چهار روستای مرزی هانی گرمله ، دزاور ، کیمنه و بیدرواز از توابع بخش نوسود و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به این روستاها طی روزهای آینده خبر داد.

جلیل بالایی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه اکنون پیمانکاران شرکت گاز در بخش های باینگان و نوسود مشغول به عملیات اجرایی هستند افزود: خوشه گازرسانی به تعدادی از روستاهای بخش مرکزی نیز به مناقصه انتخاب پیمانکار رفته که در مرحله اول به حدنصاب نرسیده و به مناقصه مجدد رفته است.

وی ادامه داد: هم اکنون ۵۰ درصد جمعیت روستایی شهرستان پاوه از نعمت گاز برخوردار هستند و تاکنون بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ انشعاب گاز در روستاهای این شهرستان نصب شده است.

سرپرست فرمانداری پاوه اظهار داشت: در پاییز امسال مردم شهر نوسود نیز از نعمت گاز بهره مند می شوند و بعد از تزریق گاز به شبکه اصلی، بدون فوت وقت نصب انشعابات نیز انجام خواهد شد.

بالایی اضافه کرد: برای شتاب بخشیدن به پروژه گازرسانی شهر نودشه و کاهش هزینه های لوله کشی برای مردم این شهر ، خطوط هوایی در کوچه های کم عرض و دارای شیب تند طی روزهای آتی با سرعت بیشتری انجام می شود.

وی گفت: بیش از ۹۰ درصد جمعیت شهری پاوه از نعمت گاز بهره مند هستند و تاکنون ۱۱ هزار کنتور شهری نصب شده است.

سرپرست فرمانداری پاوه یادآور شد: توپوگرافی منطقه ، گران بودن تجهیزات و عدم استقبال پیمانکاران در مناقصات از مهمترین دلایل کند بودن اجرای پروژه های گازرسانی در پاوه است.

شهرستان پاوه با بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha