۲۲ شهریور ۱۴۰۰، ۲۱:۰۰
کد خبرنگار: 2146
کد خبر: 84470062
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

گازرسانی به ۴۳ روستای شهرستان روانسر از سر گرفته می‌شود

کرمانشاه - ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: با انتخاب پیمانکار جدید، عملیات گازرسانی به ۴۳ روستای بخش مرکزی روانسر که متوقف شده بود از سر گرفته می‌شود.

«سیروس شهبازی» عصر دوشنبه در جریان بازدید نماینده اورامانات از تعدادی از روستاهای شهرستان روانسر افزود: کار گازرسانی به خوشه «نهرابی» روانسر از مدت ها پیش به علت ناتوانی پیمانکار متوقف شده بود و پیمانکار جدیدی انتخاب شده و در حال تجهیز کارگاه است.

وی ادامه داد: در سنوات قبل به ۱۰ روستای این محور گازرسانی انجام شده و با آغاز دوباره پروژه علاوه بر ۴۳ روستا ، ۴۵ واحد صنعتی نیز از نعمت گاز بهره مند می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه افزود: اعتبار اجرای این پروژه حدود ۷۰۰ میلیارد ریال است.

شهبازی در خصوص گازرسانی به ۹ روستای محور بیاشوش (بدرآباد) نیز اظهار داشت: عملیات اجرای شبکه به پایان رسیده و کار علمک گذاری نیز از روستای بیاشوش جوانرود آغاز شده است.

وی با بیان اینکه در اجرای این پروژه تاخیر صورت گرفته است، اضافه کرد: با راهکارهایی که اتخاذ کردیم تا پایان هفته آینده علمک گذاری روستای ده لیلی نیز به پایان می رسد و برآورد ما این است تا پایان آبان ماه پروژه به اتمام برسد.

گازرسانی به ۴۳ روستای شهرستان روانسر از سر گرفته می‌شود

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: پیمانکار قبلی پروژه گازرسانی خوشه نهرابی کوتاهی کرد و به دلیل فسخ قرار داد اجرای آن طولانی شد.

«آرش لهونی» با تاکید بر اینکه پیمانکار با سرعت بیشتری تجهیز کارگاه و عملیات اجرایی را آغاز کند، افزود: وضعیت جغرافیایی منطقه مسطح است و با سرعت بیشتری می توان کار کرد و برای به سرانجام رسیدن آن، مردم هم استقبال خواهند کرد و مشکلات اجتماعی نخواهیم داشت.

وی همچنین بر اتمام پروژه گازرسانی به خوشه بیاشوش (بدرآباد) تا قبل از فصل سرما تاکید کرد.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خوشبختانه در سال های ۹۹ و ۱۴۰۰ جهش خوبی در حوزه گازرسانی اورامانات انجام شده و در سال ۱۴۰۰ بیش از ۴۹۶ میلیارد توان برای گازرسانی به روستاهای منطقه اورامانات هزینه می شود.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha