۲۲ تیر ۱۴۰۰، ۱۳:۴۹
کد خبرنگار: 862
کد خبر: 84402575
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نام نویسی ترم تابستان دانشگاه پیام نور تمدید شد

تهران- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور آمار ثبت نام دانشجویان این دانشگاه برای ترم تابستان را بیش از ۱۰۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: مهلت نام نویسی برای این ترم دانشگاه تمدید شد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، امیر حسین بهروز با بیان این که استقبال دانشجویان برای نام نویسی در ترم تابستان سبب تمدید مهلت زمان آن شده است، افزود: ترم تابستان دانشگاه پیام نور به صورت تمام الکترونیک برای دانشجویان این دانشگاه و دیگر دانشگاه ها برگزار می شود.

وی اظهار داشت: دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برای انتخاب واحد باید مطابق برنامه زمان بندی شده از طریق سامانه جامع آموزشی گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir اقدام کنند.
وی خاطرنشان کرد: دانشجویان سایر دانشگاه ها که متقاضی گذراندن ترم تابستان در دانشگاه پیام نور هستند نیزمی توانند در مهلت مقرر از طریق مراکز و واحدهای مجری ثبت نام کنند.
وی تاریخ برگزاری کلاس ها را از ۲۴ تیرماه لغایت ۲۴مرداد ماه اعلام و تصریح کرد: دروس دارای نمره میان ترم است و ارایه آن (به استثنای درس حفظ جزء سی قرآن کریم )به شیوه خودخوان مجاز نیست .
بهروز با یادآوری این که حذف و اضافه دروس در دوره تابستان امکان پذیر نیست، درخصوص نحوه ارایه دروس نظری اظهار داشت: این دروس به صورت الکترونیکی و در سطح منطقه (صرفا بر روی سامانه‌های آموزش الکترونیکی مورد تایید منطقه) ارائه می‌شود.
وی سقف تعداد واحد قابل انتخاب برای هر دانشجو (با رعایت حداکثر یک عنوان درس معارف اسلامی) برای دانشجویان مقطع کارشناسی را ۸  واحد عنوان کرد و افزود: آن دسته از دانشجویان مقطع کارشناسی که با حداکثر ۸ واحد درسی (با رعایت مقررات اخذ حداکثر یک درس معارف اسلامی) دانش‌آموخته می‌شوند، در صورت عدم ارائه دروس در دانشگاه می‌توانند دروس مورد نظر را در سایر دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت مهمان اخذ و بگذرانند.
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور همچنین به نحوه ارزشیابی های نظری دوره تابستان اشاره کرد و اظهار داشت: کلیه ارزشیابی ها از تاریخ ۲۶ مرداد لغایت ۴ شهریورماه طبق تقویم امتحانات، به صورت غیرمتمرکز و غیرحضوری برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha