۶۶۹ واحد مسکن مهر در کرمانشاه تکمیل و آماده تحویل به متقاضیان شد
مسکن مهر پاوه

کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از تکمیل ۶۶۹ پروژه مسکن مهر در شهرهای کرمانشاه، پاوه و جوانرود خبر داد و گفت: این تعداد واحد تکمیل شده و آماده تحویل به متقاضیان است.

«مسعود شریفی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: عملیات ساخت اکثر این پروژه ها از سال ۸۹ شروع شده بود و اکنون تکمیل شده و آماده واگذاری به متقاضیان و مالکان است.

او این پروژه‌ها را شامل ۲۵۰ واحد از پروژه مسکن مهر پاوه اعلام کرد و افزود: کل پروژه مسکن مهر پاوه ۶۲۸ واحد بوده که تعدادی از آنها قبلا تحویل متقاضیان شده بود.

شریفی در ادامه پروژه ۹۶ واحدی تعاونی دانشگاه رازی کرمانشاه را از دیگر پروژه های استان اعلام کرد و گفت: همچنین در شهر کرمانشاه پروژه ۱۷۸ واحدی تلاش نیز تکمیل و آماده واگذاری به متقاضیان است.

او همچنین به ۲ پروژه مسکن مهر در شهر جوانرود نیز اشاره کرد و اظهار داشت: در شهر جوانرود نیز در مجموع ۲ پروژه ۱۴۵ واحدی تکمیل شده است.

در طرح "مسکن مهر" احداث ۴۶ هزار واحد مسکونی در استان کرمانشاه در دستور کار قرار دارد که بیشتر آنها تحویل متقاضیان شده است.

با فرمان رییس جمهوری ۵۱ هزار و ۲۳۰ واحد مسکونی در ۲۸۰ شهر و ۳۱ استان بهره‌برداری شد که از این رقم ۲۸ هزار و ۵۱۸ واحد مربوط به طرح مسکن ملی در قالب انبوه‌سازی، واگذاری گروهی زمین، مشارکت خصوصی و بازآفرینی شهری محلات هدف در کشور و ۲۲ هزار و ۷۱۲ واحد مسکونی مربوط به مسکن مهر است.

استان کرمانشاه ۲ میلیون جمعیت ساکن در ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha