رییس بنیاد شهید رأی خود را به صندوق انداخت

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران روز جمعه و در نخستین ساعات آغاز رأی‌گیری برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات رای خود را به صندوق انداختند.

به گزارش ایرنا از «ایثار»، سعید اوحدی برای شرکت در انتخابات در وزارت کشور حضور یافت و رأی خود را به صندوق انداخت.

وی همچنین به عنوان عضو شورای مرکزی اجرایی انتخابات در مراسم آغاز انتخابات در وزارت کشور شرکت کرد.

در این مراسم با اعلام وزیر کشور، فرآیند اخذ رأی برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،‌ میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی،میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شد.

حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در نخستین ساعت آغاز رأی‌گیری با حضور در مدرسه ۱۵ خرداد در خیابان کبکانیان رأی خود را به صندوق انداخت.

معاونین و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز همگام با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و عموم مردم شهیدپرور در ساعات ابتدایی آغاز انتخابات آرای خود را به صندوق انداختند.

بنیاد شهید و امور ایثارگران پیش از این با صدور اطلاعیه‌ای از جامعه معزز ایثارگری و عموم مردم شهیدپرور ایران اسلامی برای حضور گسترده و حداکثری در انتخابات دعوت کرده بود.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، نخستین میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ( ۶ حوزه انتخابیه تهران، تفرش، کبودرآهنگ، گچساران، آستانه اشرفیه و میانه) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری (۴ حوزه تهران، قم، خراسان رضوی و مازندران) روز جمعه ۲۸ خرداد آغاز شد.

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور شمار افراد واجد شرایط در این انتخابات ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر است که از این تعداد، یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی هستند.   

زمان آغاز فرایند انتخابات از ساعت ۷ صبح جمعه آغاز شد و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت و امکان تمدید ساعت اخذ رای تا ساعت ۲ بامداد شنبه وجود دارد.

1071

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha