فرمانده پدافند هوایی:‌مردم در انتخابات عزم خود را به جهان نشان می‌دهند

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی پدافند هوایی با حضور در شعبه اخذ رای در دانشگاه خاتم الانبیا(ص) گفت: امسال مردم با خلق حماسه دیگری با حضور در پای صندوق‌های رای، بیداری، عزم و اراده راسخ خود را به جهان نشان می دهند.

به گزارش از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی روز جمعه با حضور در دانشگاه افسری خاتم الانبیا(ص) رای خود را به صندوق انداخت.

وی با تاکید بر حضور حماسی و همه جانبه اقشار مختلف در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری اظهار کرد: مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران بار دیگر با حضور گسترده پای صندوق‌های رأی ، بیداری، عزم و اراده راسخ خود را به جهان نشان می دهند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی افزود: کارکنان نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده های آنان نیز همپای سایر ملت بیدار به دعوت مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و اندیشه‌های امام راحل بار دیگر لبیک گفته، در صحنه حاضر شده و نقش خود در آینده کشور را ایفا می کنند.

سرتیپ صباحی فرد تصریح کرد: در انتخابات امسال دشمنان نظام و انقلاب خواهند فهمید پس از گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب و با وجود همه هجمه‌های تبلیغاتی، نمی‌توانند خللی در عزم ملی و اراده فولادین مردم ایجاد کنند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی خاطرنشان کرد: به نوبه خود از زحمات همه عوامل و دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات کشور و به ویژه یگان ها و کوی های سازمانی پدافند هوایی تشکر می‌کنم و امیدواریم رئیس جمهور جدید و اعضای شورای شهر منتخب بیش از پیش مردم را دریابند و در راستای خدمت رسانی و رفع مشکلات آنها گام‌های متعالی‌تری بردارند.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، نخستین میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ( ۶ حوزه انتخابیه تهران، تفرش، کبودرآهنگ، گچساران، آستانه اشرفیه و میانه) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری (۴ حوزه تهران، قم، خراسان رضوی و مازندران) روز جمعه ۲۸ خرداد آغاز شد.

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور شمار افراد واجد شرایط در این انتخابات ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر است که از این تعداد، یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی هستند.   

زمان آغاز فرایند انتخابات از ساعت ۷ صبح جمعه آغاز شد و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت و امکان تمدید ساعت اخذ رای تا ساعت ۲ بامداد شنبه وجود دارد.

1071

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha