صرف بیش از ۲ هزار تعرفه در شعبه اخذ رای حسینیه ارشاد تهران

تهران- ایرنا- مسئول انتخابات شعبه حسینیه ارشاد گفت: تاکنون ۲ هزار و ۶۰۰ تعرفه رای به صندوق این شعبه ریخته شد.

مجید ترابی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با اعلام این خبر افزود: تعرفه‌های اخذ رای در این شعبه ۱۶ هزار تعرفه است که تاکنون ۲ هزار و ۶۰۰ تعرفه مصرف شده است.

وی ادامه داد: از ساعت ۷ صبح درب حسینه به روی مردم گشوده شد و تا این لحظه حضور گسترده مردم در شعبه اخذ رای را شاهد هستیم.

مسئول انتخابات شعبه حسینیه ارشاد گفت: در این شعبه چهار صندوق چهارتایی وجود دارد که در مجموع ۱۶ صندوق است و برای هر صندوق یک هزار تعرفه اختصاص یافته است.

ترابی ادامه داد: به این ترتیب هر صندوق که در واقع شامل چهار صندوق است، چهار هزار رای را دریافت می کند و در مجموع ۱۶ هزار تعرفه به این حسینیه اختصاص یافته است.  

وی این را هم گفت که با توجه سابقه حضور گسترده مردم در شعبه اخذ رای حسینیه ارشاد در ادوار گذشته، امکان دریافت تعرفه جدید وجود دارد.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، نخستین میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ( ۶ حوزه انتخابیه تهران، تفرش، کبودرآهنگ، گچساران، آستانه اشرفیه و میانه) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری (۴ حوزه تهران، قم، خراسان رضوی و مازندران) امروز -جمعه ۲۸ خرداد- برگزار می‌شود.  

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور شمار افراد واجد شرایط در این انتخابات ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر است که از این تعداد، یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی هستند.  

زمان آغاز فرایند انتخابات از ساعت ۷ صبح جمعه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت و امکان تمدید ساعت اخذ رای تا ساعت ۲ بامداد شنبه وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha