خواهرشهید: برادرم به ندای امام راحل و من به ندای رهبرم به میدان آمدم

تهران- ایرنا- خواهر شهید کاظم کریمی با حضور در حسینیه ارشاد، پای صندوق رای حاضر شد و گفت: ٣٤ سال پیش برادرم به ندای هَلْ مِنْ ناصِرٍ یَنْصُرُنی امام راحل پاسخ داد و من امروز به ندای رهبرم به پای صندوق آمدم.

امنه کریمی در گفت و گو با خبرنگار مستقر ایرنا در حسینیه ارشاد اظهار داشت: مردم پای صندوق رای بیایید، مشکلات اقتصادی اشتغال وجود دارد. من خودم سه جوان دارم؛ اما این کشور مال ماست. 
خواهش شهید کریمی که در عملیات شلمچه در سال ٦٤ شهید شده، می گوید: ما یک خانواده بزرگ به نام ایران  هستیم و کسی از خارج نمی تواند مشکل ما را برطرف کند. اگر با شرایط دشوار مخالف هستند  دلیلی بر رای ندادن نیست. 
وی افزود: ٣٤ پیش برادم شهید شد و امروز آمدم به ندای رهبرم حضرت ایت الله خامنه ای پاسخ دهم

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، نخستین میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ( ۶ حوزه انتخابیه تهران، تش، کبودرآهنگ، گچساران، آستانه اشرفیه و میانه) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری (۴ حوزه تهران، قم، خراسان رضوی و مازندران) امروز (جمعه ۲۸ خرداد) در حال برگزاری است. 

از مجموع  ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر واجد شرایط رای دهی در انتخابات در کل کشور، ۲٩ میلیون و ۹۸۰ هزار و ۳۸ نفر مرد و  ۲۹ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۲۶۹ نفر زن هستند.  سن قانونی رای دهندگان ١٨ سال متولدین ٢٨ خرداد ١٣٨٢ و قبل از آن و تعداد رای اولی‌ها یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر است که ۷۰۶ هزار و ۹۸۸ نفر مرد و ۶۸۵ هزار و ۱۶۰ نفر از این تعداد زن هستند. 

زمان آغاز فرایند انتخابات از ساعت ۷ صبح جمعه آغاز شد و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت و امکان تمدید ساعت اخذ رای تا ساعت ۲ بامداد شنبه وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha