صف رای‌دهندگان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مسجد بلال

تهران- ایرنا- صف رای دهندگان انتخابات ١۴٠٠ با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کرونا ‌در مسجد بلال صدا و سیما هر لحظه طولانی‌تر می‌شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، همزمان با آغاز رسمی سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری مردم در ساعت اولیه در مسجد بلال صدا و سیما حضور پیدا کردند. 

صفوف جداگانه مردان و زنان هر لحظه طولانی تر می شود. مسئولان برگزاری رای دهندگان را به رعایت دستورالعمل های بهداشتی کرونا توصیه می کنند و خود رای دهندگان هم فاصله گذاری اجتماعی و ماسک زدن را به دقت رعایت می کنند. 

مسئولان شعبه به یکی از رای دهندگان که هنگام ورود ماسک نزده بود ماسک و سپس اجازه ورود به شعبه دادند. 

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، نخستین میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ( ۶ حوزه انتخابیه تهران، تفرش، کبودرآهنگ، گچساران، آستانه اشرفیه و میانه) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری (۴ حوزه تهران، قم، خراسان رضوی و مازندران) امروز -جمعه ۲۸ خرداد- برگزار می‌شود. 

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور شمار افراد واجد شرایط در این انتخابات ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر است که از این تعداد، یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی هستند. 

زمان آغاز فرایند انتخابات از ساعت ۷ صبح جمعه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت و امکان تمدید ساعت اخذ رای تا ساعت ۲ بامداد شنبه وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha