رسانه های کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۴۰۰ به لحاظ کیفی ارتقا می یابند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه های این استان در سال ۱۴۰۰ به لحاظ کیفی ارتقا می یابند و بر همین اساس نیز برنامه های متنوعی پیش بینی شده است.  

محمدعلی پیرسبزی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برخی از این برنامه ها شامل برگزاری دوره های آموزشی، اجرای جشنواره ها و برپایی نمایشگاه های استانی و منطقه ای با لحاظ کردن شرایط کرونایی است. 

وی افزود: رویکرد مسؤولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نسبت به رسانه های این استان مبتنی بر سیاست های وزارت ارشاد و شامل هدایت، حمایت و نظارت است.  

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت و نقش چشمگیر رسانه ها، بیان کرد: امروزه که دشمنان برای نااُمید کردن ملت ایران از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند وظیفه رسانه ها در زمینه امیدآفرینی در جامعه مهم و تعیین کننده است. 

پیرسبزی عنوان کرد: حفظ وحدت و همدلی بین مردم و هدایت جامعه به سوی تعالی و پیشرفت نیز جزو وظایف اصحاب رسانه است. 

وی ابراز داشت: اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد از اوایل شیوع بیماری کرونا تاکنون در زمینه آگاهی بخشی و روشنگری مردم این استان پیشتاز بوده اند. 

کهگیلویه و بویراحمد دارای پنج روزنامه، ۱۷ هفته نامه، پنج ۲ هفته نامه، ۲ ماهنامه، ۶ فصلنامه و ۳۴ سایت و پایگاه خبری و اطلاع رسانی  مجوزدار است. 

افزون بر ۱۵۰ نفر اعم از مرد و زن به عنوان خبرنگار و اصحاب رسانه در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =