رییس بنیاد شهید با خانواده شهدای مدافع حرم و سلامت دیدار کرد

تهران . ایرنا . معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منازل شهید مدافع حرم «روح الله قربانی»، شهید مدافع سلامت دکتر «اصغر آقا محمدی» و شهیدان «حسن، علی اصغر و علی اکبر جواد سپهری» با خانواده این شهیدان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا از «ایثار»، سعید اوحدی روز پنج‌شنبه در ادامه‌ دیدارهای مستمر خود با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حضور در منزل خانواده‌ شهید مدافع حرم «روح الله قربانی»، گفت: مظلومیت شهیدان مدافع حرم به واسطه‌ دوری از وطن و خانواده و شهادت در جایی خارج از کشور است. آن‌ها به درجه‌ای از رشد و کمال رسیده بودند که با آگاهی کامل پا در مسیری گذاشتند که انتهایش به شهادت ختم می‌شد.
معاون رییس جمهوری همچنین در دیدار با خانواده شهید مدافع سلامت دکتر «اصغر آقا محمدی»، گفت: شهدا طبق وعده قرآن زنده هستند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند، گرچه حضور فیزیکی آن‌ها در کنار خانواده‌هایشان حس نمی‌شود اما آن‌ها فیض وجودی خود را نصیب خانواده‌هایشان می‌کنند و حضور معنوی پررنگی در کنارشان دارند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: جایگاه شهدای مدافع سلامت جایگاه ویژه‌ای است چراکه به واسطه‌ شرایط موجود مراسم گرامیداشت ویژه‌ای برای آن‌ها برگزار نشد و حتی بستگان این عزیزان نتوانستند برای خاکسپاری و تسلی خاطر خانواده‌ آن‌ها حضور پیدا کنند.
وی در ادامه‌ با حضور در منزل مادر شهیدان «حسن، علی اصغر و علی اکبر جواد سپهری»، دیدار با مادران شهدا را توفیق بسیار بزرگی دانست که نصیب انسان‌ها می‌شود.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدارها سلام رهبر معظم انقلاب را به خانواده‌های‌ معظم شهدا ابلاغ کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار جامعه