تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس، لبنیات هراز آمل را شکست داد

گنبدکاووس - ایرنا - تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر والیبال مردان کشور که به صورت متمرکز در تهران در حال برگزاری است، موفق شد تیم لبنیات هراز آمل را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.

به گزارش شامگاه امروز یکشنبه روابط عمومی باشگاه والیبال شهرداری گنبدکاووس، شاگردان عظیم جزیده در گیم‌های اول، دوم و چهارم تیم لبنیات هراز آمل را شکست دادند اما در گیم سوم مغلوب این تیم شدند .

بازیکنان تیم شهرداری گنبدکاووس در این دیدار که در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد، در گیم نخست ۲۵ بر ۱۹ حریف را شکست دادند.

در گیم دوم تیم لبنیات هراز آمل نبض بازی را تا حدودی در اختیار گرفت اما بازیکنان تیم شهرداری گنبدکاووس نیز پا پس نکشیدند و در نهایت این گیم را هم با نتیجه ۲۹ بر ۲۷ از آن خود کنند.

رقابت دو تیم در گیم سوم از آن بازیکنان تیم لبنیات هراز آمل شد و این تیم مازندرانی موفق شد این گیم را با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ از آن خود کند.

 گیم چهارم این دیدار به سود تیم  شهرداری گنبدکاووس تمام شد و این تیم با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ تیم لبنیات هراز آمل را شکست داد و سه امتیاز این دیدار را از آن خود کرد.

تیم شهرداری گنبدکاووس با کسب این پیروزی صاحب هشتمین پیروزی در رقابت‌های لیگ برتر امسال شد و با یک پله صعود با ۲۵ امتیاز در رده هشتم جدول ۱۴ تیمی لیگ امسال قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها