شهید سلیمانی حامی عملیات‌های مقاومت فلسطین بود

قم-ایرنا- سخنگوی کمیته‌های مردمی فلسطین گفت: شهید سردار سلیمانی همیشه عملیات‌های مقاومت فلسطین را در غزه، کرانه باختری، قدس و چه توسط عرب‌های ساکن در مناطق تحت اشغال رژیم صهیونیستی و چه در اماکن دیگر گرامی می‌داشت و حامی آن بود.

 ابومجاهد، عصر دوشنبه در همایش جبهه جهانی شباب المقاومه به مناسبت اولین سالگرد شهیدان قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس در مدرسه معصومیه قم، افزود: این فرمانده والامقام همواره اقدام به اطلاع یافتن از ریزترین جزئیات مربوط به فعالیت‌های مقاومت می‌کرد.

وی ادامه داد: شهید سلیمانی انواع پشتیبانی را نسبت به مقاومت فلسطین انجام می‌ داد و تحول بزرگی در موازنه بازدارندگی و قواعد با رژیم صهیونیستی به وجود آورد.

سخنگوی کمیته‌های مردمی فلسطین افزود: فرمانده‌ای که فرزندان ملت ما را به نبرد با دشمن صهیونیستی تشویق می‌کرد و مترصد و در انتظار لحظات پیروزی و تسلط مقاومت فلسطین بود.

وی ابراز کرد: ما در فلسطین این شهادت را از دست دادن فرمانده‌ای بزرگ و عزیز در دل‌های خود برمی‌شمریم اما یقین داریم که جمهوری اسلامی، بسیاری از چنین مردانی را تقدیم خواهد کرد که به‌مانند فرمانده بزرگ و عزیز، شهید قاسم سلیمانی، در دل‌های ما هستند و افرادی که طبق راه ایشان پیش می‌روند به‌عنوان افرادی که طبق راه حق پیش می‌روند و وظیفه و تکلیف شرعی محول‌شده به خود را انجام می‌دهند، برمی‌شمریم.

وی تصریح کرد: مقاومت فلسطین مردی بزرگ و پشتیبانی در تمامی سطوح را از دست داد؛ مردی که در هیچ لحظه‌ای و در هیچ صورتی در بهبودی عملکرد مقاومت و سربلندی و قدرت آن از نظر یاری‌رسانی و توصیه و ارشادات و از نظر لجستیک و نیز میدانی ما را رها نکرد و کنار ما بود و شریک ما در پیروزی‌هایی که مقاومت اسلامی و مقاومت فلسطین آن‌ها را در غزه محقق کرد، بود.

ابومجاهد گفت: شهید سلیمانی در هر دیداری ما را به جهاد و مقاومت و تداوم آن تشویق می‌کرد و در این راه وعده پیروزی بر دشمن صهیونیستی را به ما می‌داد و به ما می‌گفت که "این دشمن از خانه و تار عنکبوت نیز سست‌تر است".

بامداد جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ خورشیدی با حمله موشکی بالگردهای آمریکایی به ۲ خودروی حامل سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و تَنی چند از اعضای الحشد الشعبی در اطراف فرودگاه بغداد آنان را به شهادت رساندند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha